A faipari nagykereskedelemben piacvezető JAF Holz Ungarn Kft.  magyarországi bővülésnek köszönhetően, a következő munkakörbe keres motivált kollégát:

BEMUTATÓTERMI ÉRTÉKESÍTŐ

(teljes és részmunkaidős feladatkörben)

FELADATOK

  • prémium belsőépítészeti profillal rendelkező bemutatótermünkbe érkező ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása személyesen illetve telefonon
  • ügyfelek általános szakmai tájékoztatása cégünk termékeiről, szolgáltatásairól
  • beérkező rendelések teljes körű ügyintézése, árajánlatok elkészítése
  • ügyfelek részéről felmerülő problémák megoldásában való segítségnyújtás
  • vállalatirányítási rendszer folyamatos kezelése, a napi feladatokkal összefüggő adminisztrációs feladatok elvégzése
  • szoros együttműködés az értékesítéssel és egyéb társosztályokkal
  • számlázási- és pénztárkezelési feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat direkt értékestői környezetben
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség, türelmes, segítőkész attitűd
  • ügyfélközpontú, proaktív hozzáállás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • vállalatirányítási rendszerben való jártasság

ELŐNY

  • faipari, belsőépítészeti vagy lakberendezői végzettség
  • faipari/bútoripari vagy építőipari kereskedelemben szerzett értékesítési rutin
  • német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • betanulási program, színvonalas szakmai képzések
  • kellemes, biztonságos munkahelyi környezet, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség

Az első három hónapban a betanulás Dunaharaszti központi bemutatótermünkben történik, a továbbiakban Budapest XIII. kerületi hamarosan megnyitásra kerülő vadonatúj bemutatótermünkben.

Munkaidő:

H-P: 10:00 – 19:00 Szo: 9:00 – 13:00 / heti 40 vagy heti 20 órában

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Váci út 49.

Önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, illetve annak megfelelően, hogy teljes vagy részmunkaidős feladatkörre pályázik, a következő e-mail címre várjuk a jelentkezéseket a 'Jelentkezem' gombra kattintva.