HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség Nonprofit Zrt. logo

Belső képzés - tananyagfejlesztési munkatárs

  • Cég neve

    HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Kacsa utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Munkatársunk feladata elsősorban az export fókuszú képzések tartalmának kialakítása, fejlesztése és ezek digitális megjelenítése, de számunkra az is fontos, hogy a külpiaci szakmai területhez is kedvet érezzen, hiszen számítunk rá a külpiaci szakmai képzések szervezésében is.

  • közreműködés a moduláris, minősített felnőttképzési export oktatási tevékenység kialakításában, az adminisztratív feladatok megvalósításában;
  • az e-learning alapú tananyagok, képzési kurzusok megjelenésének koordinálása, valamint részvétel az e-learning hallgatóival kapcsolatos ügyfélszolgálati feladatok ellátásában;
  • tananyagok és oktatási tematikák folyamatos frissítése;
  • aktív részvétel a Társaság e-learning alapú moduláris oktatási rendszerének fejlesztési feladataiban és a rendszer működtetésében;
  • aktív részvétel a kontaktórás oktatási tartalmak e-learning rendszerbe történő kiegészítésében;
  • programfelelősként az e-learning képzési tevékenység teljeskörű szakmai szervezési előkészítésének, lebonyolításának, valamint follow-up tevékenységének ellátása;
  • javaslattétel az oktatási tartalmak marketing és kommunikációs célú megjelenítésére;
  • szükség esetén a jelenléti képzések operatív feladatainak koordinálása a képzésszervezőkkel együttműködésben.

Elvárások

  • jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • hatékony probléma-megoldási képesség,
  • folyamatszemlélet,
  • határozott fellépés,
  • ügyfélközpontúság,
  • eredményorientáltság,
  • szervezőkészség,
  • MS Office magas szintű ismeretek
  • angol nyelvismeret
  • magas szintű nyitottság az információtechnológiát illetően
  • megbízható, precíz, igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • képzési területen szerzett tapasztalat
  • gazdasági háttérismeret, külkereskedelmi téren szerzett tapasztalat
  • külkereskedelmi vagy, nemzetközi gazdasági kapcsolatok terén szerzett végzettség
  • pedagógus, andragógus végzettség
  • oktatásszervezői tapasztalat
  • digitális (e-learning) alapú oktatás-szervezési tapasztalat
  • digitális oktatási tartalom (e-learning) fejlesztési kompetencia
  • digitális vizuális tartalom (animáció) készítési kompetencia

Amit kínálunk

  • kihívásokkal teli feladatkört
  • fejlődési lehetőséget
  • versenyképes bért
  • rugalmas munkavégzést
  • mindig vidám, fiatalos, dinamikus csapatot
  • béren kívüli juttatásokat

Céginformáció

A HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség Nonprofit Zrt. (HEPA) célja, hogy professzionális szolgáltatásokkal és ösztönző eszközökkel segítse a magyar vállalkozások külföldi piacra lépését. A Nemzeti Exportstratégiában meghatározott célokkal összhangban széleskörű szolgáltatásokkal segítjük a magyar vállalkozások exporttevékenységét. A nemzetközi kereskedelmi kapcsolatok kialakítását piackutatással, üzleti tanácsadással és exportfókuszú képzésekkel támogatjuk. Ügyfeleink számára piac-specifikus információk mellett a sikeres üzletkötéshez szükséges interkulturális ismereteket is nyújtunk, valamint segítünk a külpiaci lehetőségek feltárásában, a nemzetközileg versenyképesnek ítélt magyar cégek, termékek és szolgáltatások felkutatásában, fejlesztésében és támogatásában.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után, a bruttó bérigény megjelölésével, kérjük csatolja önéletrajzát.