Osztrák tulajdonban lévő vállalat több, mint 25 éves múlttal rendelkező, alumínium kereskedelemmel foglalkozó budapesti vállalata keres értékesítésben jártas

Belső értékesítő munkatársat

Amennyiben úgy érzed, hogy az alábbi tulajdonságok jellemzők rád, akkor nálunk a helyed:

  • lételemed a kommunikáció szóban és írásban
  • könnyen teremtesz kapcsolatot emberekkel
  • szeretsz üzleteket kötni
  • az utadba kerülő problémákat egyszerűen megoldod
  • jó a helyzetfelismerő képességed
  • képes vagy önálló munkavégzésre
  • könnyedén megtanulod az irodai szoftvereket

A munkakörödben az alábbi feladatokkal fogsz találkozni:

  • kiajánlottad a cég termékeit és szerződést kötsz
  • tartod a vevőiddel a kapcsolatot telefonon és írásban
  • új vevőket szerzel vagy felébreszted az inaktív vevőket
  • megszervezed a kiszállításokat, biztosítod az áru időben történő megérkezését
  • együttműködsz a külső értékesítő munkatársakkal és segíted a munkájukat
  • kezeled a vevői reklamációkat

Előnyt jelent:

  • értékesítésben szerzett korábbi tapasztalat
  • proaktív, önálló személyiség
  • eredményorientált gondolkodásmód
  • felsőfokú kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • átlagon felüli alapbér és kiemelkedő prémium
  • modern, barátságos munkakörnyezet
  • stabilan, eredményesen működő, külföldi tulajdonú vállalkozás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1044 Ipari Park utca 3.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.