BELFÖLDI FUVARSZERVEZŐ

CARGOPORT Kft.

6000 Kecskemét

A Kecskeméti telephelyű Cargoport Szállítmányozási és Logisztikai Kft. 18 éves múltú, 100%-ban magyar tulajdonú, megbízható, stabil vállalat. Társaságunk három alappillére 2003 óta a szakértelem, a megbízhatóság és a gazdaságosság.
Személyre szabott szolgáltatásokat kínálunk belföldi, nemzetközi árufuvarozás és logisztika területén. Modern járműflottánknak, a legújabb technológiáknak, az alkalmazott szakmai megoldásoknak, valamint munkatársaink ambíciójának köszönhetően fejlődésünk folyamatos.

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Belföldi közúti szállítások szervezése, lebonyolítása
  • Szállítmányok nyomon követése, monitoring, kapcsolattartás a sofőrökkel
  • Ügyfelekkel és partnerekkel való kapcsolattartás
  • Árajánlatok kidolgozásában való aktív közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel (fuvarozással kapcsolatos végzettség előny)
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő, képességgel dolgozol
  • Önállóság és gyors döntéshozatal jellemez
  • MS Office használata nem jelent problémát
  • Hosszú távú együttműködési hajlandóság vezérel
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • Szállítmányozás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődési, tanulási lehetőséget
  • Változatos, izgalmas munkakört
  • Kiszámíthatóságot és stabilitást
  • Pontos fizetést
  • Emberséges, közvetlen hozzáállást a vezetőség részéről
  • Tiszta, korrekt, szabályos működést
  • Törekvést a munka és magánélet egyensúlyának betartására
  • Kulturált munkakörülményeket
  • Vezetői támogatást a munkádban

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és el tudod magad képzelni a Cargoportnál, kérjük küldd el önéletrajzodat, bérigény megjelölésével.