Bankett Manager

  • Cég neve

    Budapest Party Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Rendezvények előkészítése, adminisztratív feladatok, megrendelések intézése, helyszínbejárások az ügyfelekkel
  • Az események gyakorlati megvalósítása, helyszíni irányítása az első perctől az utolsóig
  • A rendezvény utáni beszámolók elkészítése

Elvárások

  • Legalább 4 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 2 éves vezetői múlt
  • Terhelhetőség
  • Stressztűrés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai gyakorlat
  • Jogosítvány, saját gépjármű

Amit kínálunk

  • Változatos, kihívásokkal teli, izgalmas munka
  • Versenyképes bérezés
  • Kedvezményes céges angol oktatás, AYCM lehetőség és még sok más céges akció
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések biztosítása
  • Stabil, cégcsoport szintű háttér
  • Jó hangulat, klassz és támogató csapat
  • Sok izgalmas és egyedi partit csinálunk, volt, ahol a Boney M lépett fel, többször voltunk már külföldön, együtt dolgoztunk orosz, thai, kínai, indiai szakácsokkal, de volt olyan is, hogy angliai michelin csillagos séffel főztünk. A mi ételeinket szolgálták fel Hamiltonnak, Placido Domingonak és sok más hírességnek

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szeretnél az ország egyik vezető gasztronómiai szolgáltatásokkal foglalkozó vállalatánál dolgozni?

A Budapest Party Service Magyarország egyik legnagyobb forgalmú rendezvény-gasztronómiával foglalkozó cége, amely mellett több saját rendezvényhelyszínt is üzemeltetünk immár 21 éve.

Cégcsoportunk bővítése céljából BANKETT MANAGER pozícióba keressük új kollégánkat.

Amennyiben felkeltette a hirdetés az érdeklődését, kattintson a "Jelentkezem" gombra.