MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. logo

B2C Ügyfélszolgálati ügyintéző

  • Cég neve

    MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A közszolgáltatási szolgáltatással kapcsolatos megkeresések szignálása, kezelése és megválaszolása.

  • A kiemelt partnerektől és ügyfelektől, valamint hatóságtól érkező megkeresések eszkalálása
  • Javaslatokkal támogatni a B2C Ügyfélszolgálati szervezetet a fejlesztési irányok kialakításában.
  • Együttműködni a B2B Ügyfélszolgálati kollégákkal a beérkező megkeresések minél hatékonyabb és eredményesebb megválaszolásában.
  • Intézni a tevékenységhez kapcsolódó rendszeres vagy ad-hoc riportálási folyamatokat.
  • Működtetni a közszolgáltatással kapcsolatos panaszkezelési folyamatot, valamint támogatni a szervezetet hatósági vagy kiemelt ügyek kezelésében.
  • Ügyféltámogatás szervezet szakmai támogatása

Elvárások

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel, felsőfokú végzettség előnyt jelent,
  • 0-2 év szakmai tapasztalattal rendelkezel, ügyfélszolgálati tapasztalat előnyt jelent,
  • rugalmasság, jó kommunikációs képesség és pontosság jellemez,
  • Az IT rendszereket legalább felhasználói szinten ismered, az ügyfélszolgálati rendszerek és szoftverek ismerete előnyt jelent,
  • az angol nyelvtudás nem elvárt, de előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Érdekes, komplex feladat, ahol valóban értéket teremthetsz
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Inspiráló munkakörnyezet

Céginformáció

Szeretnél részt venni a Magyarországi Hulladékgazdálkodás átalakításában?

Szeretnél olyan szervezetet építeni aminek alapjait közösen rakjuk le és munkánk sikerét vevőink elégedettsége jelzi vissza?

Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni ahol Rád és a tudásodra értékként tekintenek?

Akkor itt a helyed, jelentkezz …. :)

A MOHU Zrt. az alábbi pozícióba keres új munkatársat: B2C Ügyfélszolgálati Ügyintéző budapesti székhellyel.

A kolléga ügyintézőként felelősséggel tartozik a hulladékgazdálkodási közszolgáltatással kapcsolatos beérkező írásos megkeresések szignálásáért, kezeléséért és megválaszolásáért. Támogatja a szervezetet az ad-hoc riportálási feladatokban.