MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. logo

B2B Ügyfélszolgálati Ügyintéző

  • Cég neve

    MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A contact center kialakításában, működésének optimalizálásában ügyintézői szinten

  • Az ügyfélszolgálat által használt rendszerek tesztelésében, felhasználói szintű fejlesztési javaslatok megfogalmazásában a hatékonyság növelése érdekében

  • A panaszkezelési folyamat támogatásában, optimalizálásában, a panaszok jogszabályi előírásoknak és belső eljárásrendeknek megfelelő kezelésében

  • Meghatározott mennyiségi és minőségi mutatószámok alapján a beérkező ügyfélmegkeresések magas szintű szakmai megválaszolásában

  • Magas szintű és minőségi ügyfélélmény biztosításában a mindennapi munkavégzés során

  • A szervezet többi munkavállalójával, társosztályokkal és egyéb partnerekkel történő együttműködésben a maximális ügyfélkiszolgálás és ügyfélelégedettség érdekében

Elvárások

  • Ha rendelkezel minimum középfokú végzettséggel

  • Ha csapat játékos vagy és tudod, hogy az egyén sikere a csapat érdeme

  • Szereted a kihívást jelentő feladatokat, a problémára lehetőségként tekintesz a fejlődéshez

  • Nem ismeretlen számodra az ügyfélszolgálat világa

  • Jól kommunikálsz szóban és írásban egyaránt

  • Monotonitás tűrés jellemez, mindamellett rugalmasan kezeled a változást

  • A megoldott ügyek és elégedett ügyfelek jellemzik munkád alapját

  • Kezeltél már panaszokat és nem riadsz vissza a reklamációktól

  • Felelősségteljes és precíz vagy

Céginformáció

Szeretnél részt venni a Magyarországi Hulladékgazdálkodás átalakításában?
Szeretnél olyan szervezetet építeni aminek alapjait közösen rakjuk le és munkánk sikerét vevőink elégedettsége jelzi vissza?

Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni ahol Rád és a tudásodra értékként tekintenek?

Akkor itt a helyed jelentkezz ….

A MOL IBS CES szervezete:

B2B Ügyfélszolgálati Ügyintézőt keres budapesti székhellyel.

Munkatársunk feladata lesz a Koncessziós Hulladákgazdálkodási társaság Contact Centerébe érkező megkeresések hatékony kezelés a maximális ügyfélkiszolgálás és ügyfélelégedettség biztosítása mellett.