A Profession.hu Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egyik legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek. Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

A Profession.hu folyamatosan bővül, marketing csapatába most

B2B Online Marketing Munkatárs

keresünk.

Lehet, hogy Te leszel a marketing csapatunk új tagja?

 Dolgozz a piacvezető állásportálnál, ahol nem dőlünk hátra, mivel folyamatosan kapjuk az újabb és újabb kihívókat. Vegyél részt egy olyan technológiai cég működésében, ahol a digitális skillset alapnak számít, ezáltal online marketingesként mindenki érteni fogja, hogy miről beszélsz. Google partnerként, Axel Springer és Ringier hátszéllel nagyon komoly globális tudás érhető el nem csak a cégcsoporton, partnereken és beszállítókon keresztül, de külföldi eseményeken is. Ha azt a helyet keresed, ahol a B2B online marketinget magas szinten lehet végezni, akkor ez a Te helyed! Nagy célok, de ehhez biztosított erőforrások is rendelkezésedre állnak majd. Mindez egy vérprofi csapatban, a 2015-ös év irodájában és az év munkahelyén.

Jó, de mit fogsz csinálni?

  • A Profession B2B marketing tevékenységének és kommunikációjának tervezésébe, társosztályokkal való egyeztetésben és kivitelezésben való aktív részvétel
  • B2B marketing kampány KPI-ok leszállítása
  • Aktív részvétel a B2B marketing csapat munkájában
  • Legfőbb területek:
    • 1, Direct sales kampányok managementje: Termék kedvezmény kampányok A-tól Z-ig: termékajánlat közös tervezése társosztályokkal, kampány tervezés, kivitelezés és riporting
      • SalesForce Pardot marketing automatizálási rendszer használata kampány kivitelezésben
      • Külső adatbázis kampányok tervezése, vásárlása és kivitelezése
      • PPC kampány management (ügynökségi segítséggel)
      • Landing és kreatív kampány tervezés
      • Kampány optimalizáció A/B tesztelés (ügynökségi segítséggel)
    • 2, A profession médiaajánlati felületének product owner-e és felelőse
      • Termékek és árak karbantartása
    • 3, Ügyfélajándékok, sales támogató anyagok éves tervezése és gyártása (asszisztencia igénybe vehető)

Elvárások:

  • Asszertív kommunikáció magas szintű gyakorlata
  • Felelősségteljesen képes egy területet birtokolni
  • Képes önállóan projekteket összefogni, koordinálni és lebonyolítani A-től Z-ig
  • Online marketingben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
    • Google Analytics középszintű ismerete
    • PPC (Adword, Facebook) középszintű ismerete (ügynökségi kapcsolattartás erejéig)
    • Landing oldal tervezésben tapasztalat (ügynökségi kapcsolattartás erejéig)
    • Marketing automatizálásban szerzett tapasztalat (Pardot előny)
  • B2B marketingben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Önálló, talpraesett, sikerorientált, pozitív személyiség
  • Kiváló szervező és kommunikációs képesség
  • Ügyfél orientáltság, megbízható probléma megoldó képesség
  • Analitikai képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • HR vagy recruitment piac ismerete
  • Pardot és Sales Cloud szoftverek ismerete

Amit nyújtani tudunk:

  • Kompetens online szakmai közösség
  • Önálló, felelősségteljes pozíció, döntési jogkörrel
  • Versenyképes juttatási csomag (alapcsomagon felül: céges telefon, laptop, egyészség biztosítás, cafeteria, nyelvtanulás)
  • Szakmai rendezvényeken, konferenciákon, nemzetközi workshopokon történő részvétel
  • Nívós munkakörnyezet, év irodája
  • Lendületes, vezető brand
  • Innovatív, professzionális közeg
  • Pörgős, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.