BECK AND PARTNERS Kft.

B2B értékesítési manager

Megbízónk, a világ több mint 100 országában működő pénzügyi szolgáltató magyarországi leányvállalata

B2B ÉRTÉKESÍTÉSI MANAGER

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Pénzügyi megoldások értékesítése a magyarországi közép és nagyvállalati szektor részére
  • Új ügyfélkapcsolatok kiépítése
  • Felsővezetői tárgyalások felkészült lebonyolítása
  • Marketing akciótervek szisztematikus végrehajtása
  • Kalkulációk házon belüli engedélyeztetése az illetékes társosztályokkal
  • Az Back Office által elkészített ajánlatok ellenőrzése és letárgyalása az ügyfelekkel
  • Szerződések megkötése, az új értékesítési állomány növelése
  • A CRM rendszer naprakész vezetése
  • Riportok, jelentések készítése a vezetés részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy pénzügyi diploma előny, de nem feltétel
  • 2-3 év B2B szolgáltatásértékesítésben szerzett tapasztalat
  • Dinamikus, ambiciózus, nyitott személyiség
  • Eredményorientált szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügyi szektorban szerzett B2B értékesítési tapasztalat, angol nyelvtudás
  • Budapesti vagy Budapest környéki lakóhely

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem és teljesítményarányos jutalék
  • Céges autó (Skoda Octavia kategória), mobiltelefon, notebook
  • Próbaidő után cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Értékesítési munkatárs
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.