A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a
ZF Hungária Kft. Automata sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Automatizálási folyamatmérnök

Feladatok:

  • Szerelősori vezérlési, informatikai rendszerek és azok alrendszereinek felügyelete, működtetése, szükség esetén a karbantartással együttműködve a rendszer hibáinak elhárítása, a rendszer helyreállítása
  • Az előszerelő, főszerelő munkahelyek, próbapadok, valamint ezek alrendszereihez (pl. csavarozó, mérőberendezés, olvasók) tartozó hardware, software és hálózat felügyelete
  • Szériafolyamatok támogatása, a szükséges dokumentációk elkészítése
  • Új IT fejlesztések alkalmazhatóságának vizsgálata
  • Projektmunkában való részvétel, az ehhez kapcsolódó feladatok koordinálása
  • Részvétel beruházásokhoz kapcsolódó feladatokban (követelményjegyzék kidolgozása, tervezés, ajánlatok kiértékelése)
  • Berendezések telepítése, a telepítést követően a felhasználók betanításának támogatása
  • Vezérlőrendszerek és szoftverelőírások dokumentációjának kidolgozásában és létrehozásában való közreműködés
  • Állandó törekvés a folyamatok javítására, racionalizációs projektek tervezése, részvétel KVPworkshopokon

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség (automatizálás szakirányon)
  • Adatbázisépítési, - kezelési és - tervezési ismeretek
  • Vezérlési- és felügyelőrendszerek ismerete (WinCC)
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • S7-programozási ismeretek
  • Megbízható informatikai ismeretek (MS-Office, SAP R/3, AXALANT etc.)
  • Önálló munkavégzés, kooperativitás, tárgyalási- és prezentációs gyakorlat
  • Folyamat-orientált gondolkodás, kezdeményezőkészség

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Folyamatmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Eger

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

ZF Hungária Kft.
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 30 171 9374