BEST VEHICLE TEAM KFT.

Személyautóalkatrészek és teherautóalkatrészek forgalmazásával foglakozó, XVII. kerületi, dinamikusan fejlődő cég keres, értékesítésben és kereskedelemben jártas bolti alkatrész értékesítő ügyfél-orientált, megbízható kollégát.

Csatlakozzon hozzánk

Autóalkatrész értékesítő

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Vevőink kiszolgálása üzletünkben.
    • Ügyfeleinknek való segítségnyújtás a vásárlásuk során.
    • Megrendelések kezelése.
    • Készpénz és számlák kezelése.
    • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Önálló, gyors és precíz munkavégzés.
    • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
    • Felhasználói szintű számítógépkezelés ismeret és gyakorlat.
    • Jó problémamegoldó készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • XVII.kerületi vagy környékbeli lakos.
    • Közvetlen, barátságos személyiség.
    • Általános, jármű alkatrész ismeret.
    • Szakmai jártasság.
    • Saját gépjármű, mert a cég tömegközlekedéssel igen nehezen közelíthető meg.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes és kiszámítható fizetés.
    • Család barát munkaidő.
    • Szabad hétvégék.
    • Munkavégzéshez szükséges eszközökkel felszerelt munkahely.
    • Teljes-körű szakmai támogatás.
    • Kiváló munkahelyi légkör.
    • Előrelépési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1171 Budapest, Pesti út 474.

Jelentkezzen MOST!

Az önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheti fel!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.