Asszisztens munkatárs

  • Cég neve

    SAMSIC Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1131 Budapest, Rokolya utca 1.

  • Fizetés

    Bruttó 380e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Iroda-, gyárüzemeltetéssel fogalalkozó cégünk a napi feladatokhoz asszisztensi munkatársat keres.
Főbb feladatok:

  • Az ügyfélkapcsolatok támogatása és ügyféligények kezelése.
  • Az iroda működésének napi támogatása, beleértve az adminisztrációt és a dokumentumok kezelését.
  • Gyárüzemeltetési feladatokban való részvétel, például beszállítói szerződések nyomon követése, eszközök és berendezések karbantartása.
  • Jelentések készítése és adatok elemzése a vezetőség számára.
  • Találkozók és események szervezése, valamint a kapcsolódó logisztika kezelése.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, előnyben részesítjük az üzleti, gazdasági vagy műszaki területen szerzett diplomát.
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készségek.
  • Rugalmasság és képesség több feladat egyidejű kezelésére.
  • Alapos számítógépes ismeretek, beleértve a Microsoft Office alkalmazásokat.
  • Csapatmunkára való képesség és önálló munkavégzés.
  • Angol nyelvismeret
  • Jogosítvány

Előnyt jelent

  • Korábbi tapasztalat az irodai vagy gyárüzemeltetési területen.
  • Tapasztalat ügyfélszolgálatban vagy ügyfélkapcsolatok kezelésében.
  • Sales-es véna előnyt jelent, de nem elvárás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.
  • Lehetőség fejlődésre és előrelépésre a cégen belül.
  • Dinamikus és támogató munkakörnyezet.
  • Folyamatos képzési lehetőségek.

Céginformáció

Cégünk iroda- és gyárüzemeltetéssel foglalkozik, beleértve a recepciós szolgáltatást, a takarítást, valamint a Soft és Hard FM feladatokat. Budapesten, Üllőn és Esztergomban vannak telephelyeink, melyeket folyamatosan bővítünk.

Jelentkezni a jelentkezem gomb megnyomásával lehet, önéletrajz feltöltése után.