Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ALLWIN Informatika Kft. (ALLWIN KFT.)
  • Az ALLWIN Informatika Kft. egyedi szoftvermegoldásokat készít azokra az ügyféligényekre, amelyekre nincs dobozos megoldás.

    Agilis módszertannal fejlesztünk:

    • egyedi szoftvereket,
    • webportálokat,
    • e-commerce rendszereket külföldre és belföldre egyaránt.

    #közösség vagyunk. 10 éve egymást támogatva, közösen dolgozunk azért, hogy aki velünk kapcsolatba kerül, igazi nyertesnek érezhesse magát, és mi lehessünk a

    #legjobbmunkahely. Csapatunk színes egyéniségekből áll, munkakörüket tekintve legtöbben

    #szoftverfejlesztők, de van sales csapatunk, backofficeunk és HR-eseink. Közös bennünk, hogy mindannyian

    #fejlődnivágyunk, fontos számunkra, hogy munka közben is felhőtlen legyen a

    #jókedv, és nem mellesleg szeretjük, hogy munkánkért cserébe

    #sokpénzt kapunk.

    Családias légkör, lapos hierarchia, nagyvállalati és nemzetközi projektek. Nagy hangsúlyt fektetünk munkavállalóink szakmai fejlődésére.

  • Az ALLWIN Informatika Kft.

    ASP.NET fejlesztő

    munkakörbe keresi legújabb kollégáit!

    Főbb feladatok, munkák:

      Webes üzleti alkalmazások tervezése és fejlesztése

      Webportálok tervezése és fejlesztése

      Frontend rendszerek tervezése és fejlesztése

      Backend rendszerek tervezése és fejlesztése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • a C# legyen a második idegen nyelved
      • rendelkezz Microsoft fejlesztői ismeretekkel, úgy mint: .NET Framework, ASP.NET MVC, Entity Framework, Microsoft SQL Server
      • webfejlesztői ismeretek közül: HTML, CSS, jQuery

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Ha csapatjátékos vagy (de tényleg..!), igazán szereted amit csinálsz, vonz a változatos projektek világa, és ráérsz minden hónap második csütörtökén a havi (nem kötelező) csapatépítésre. :)

      Technológiai szempontból piros pontot érdemelsz, ha van ismereted az alábbi területeken:

      - legújabb C# nyelv

      - UI könyvtár (pl. Kendo UI, Syncfusion)

      - WPF, WCF

      - CMS (pl. Sitecore <3, Umbraco, Sitefinity)

      - E-commerce (pl. nopCommerce)

      - TypeScript, Angular

    Amit kínálunk:

      A korrekt fizetés már elég alap, ugye? Nálunk emellett megtanulsz a legkorszerűbb technológiákkal dolgozni, változatos projekteken munkálkodni, bánni a CMS rendszerekkel, és egy olyan szervezeti kultúra részesévé válsz, melynek megismerésével öröm minden munkanap! :)

      Mindemellett:

      • támogatjuk a képzéseket, MCP vizsgákat
      • házon belüli, főállású angol tanárnőnk segít felzárkózni, ha szükséges
      • sportolási lehetőséget biztosítunk
      • csocsóasztalunkon kívül egyéb közös programokkal is elősegítjük a rendszeres, irodán kívüli csapatépítést
      • modern, felújított lakásirodáink munkavállalóink kényelmét szolgálják mind bútorozás, mind a technológia szempontjából (végtelen ponton állítható székek, lábtartók, dupla/tripla monitor stb.)
      • konyháinkban minden földi jó megtalálható a kávégéptől kezdve a Pilóta kekszen és a friss gyümölcsön át a C-vitaminig

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Adatbázisszakértő
    • IT, fejlesztési vezető
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1111, BUDAPEST ZENTA utca 1. I/1.

    Egyéb juttatások:

    céges üdülés, üdültetés,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

    Jelentkezési határidő:

    2018. 02. 28.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérünk szépen tőled egy magyar nyelvű önéletrajzot.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: ASP.NET fejlesztő
    • Rövid pozíció név: Asp.Net fejlesztő
    • Hirdető cég: ALLWIN Informatika Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XI. kerület
    • Feladatok: Webes üzleti alkalmazások tervezése és fejlesztéseWebportálok tervezése és fejlesztéseFrontend rendszerek tervezése és fejlesztéseBackend rendszerek tervezése és fejlesztése
    • Elvárások: a C# legyen a második idegen nyelved rendelkezz Microsoft fejlesztői ismeretekkel, úgy mint: .NET Framework, ASP.NET MVC, Entity Framework, Microsoft SQL Serverwebfejlesztői ismeretek közül: HTML, CSS, jQuery
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Egyéb juttatások: céges üdülés, üdültetés szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 4 óra
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-02-19
    Állás, munka még: ALLWIN Informatika Kft.>