Az Oriflame a világ egyik meghatározó, direkt értékesítéssel foglalkozó svéd kozmetikai cége. Innovatív, trendi termékeket fejlesztünk, gyártunk és értékesítünk azoknak az embereknek, akik rajonganak a külső és belső szépségért. 7.500 munkatársunk, több mint 60 országban azon dolgozik, hogy fogyasztóink számára vonzó kozmetikai termékeket, valamint egészséges táplálékkiegészítőket kínáljon. Svédországban megálmodott készítményeink magas környezetvédelmi tudatossággal, tudományos fejlesztésekkel készülnek már több, mint 50 éve.

Most a hazai csapatunkba keresünk új munkatársat

AREA SALES MANAGER

pozícióba.

FELADATOK

  • A standardoknak megfelelő üzleti folyamatok megvalósítása az értékesítési célok elérésének érdekében
  • Folyamatos kapcsolattartás és üzleti tervezés az értékesítési hálózat vezetőivel
  • A hozzá tartozó értékesítési hálózat tagjainak képzése és motiválása
  • Riportok elemzése, készítése, prezentációja, valamint a folyamatos információ áramlás biztosítása a hálózat és a cég között
  • Rendezvények, konferenciák, meetingek megtervezése, megszervezése, valamint azok megvalósításában való részvétel
  • Együttműködés a többi Area Sales Managerrel, illetve a cég többi munkatársával
  • Az értékesítési és beléptetési programok koordinálása és irányítása
  • Ösztönző programok kialakítása

ELVÁRÁSAINK

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves FMCG vagy B2B értékesítő tapasztalat és legálabb 2 éves vezetői tapasztalat
  • Erős vezetői készségek, amelyek lehető teszik az együttműködést nagylétszámú csapatokkal
  • Kimagasló prezentációs képesség és tapasztalat tréningek készítésben és lebonyolításában
  • Analitikus gondolkodásmód a célok meghatározásától egészen a sikeres végrehajtásig
  • Gyors kapcsolatteremtési képesség, valamint megfelelő szintű rugalmasság
  • Online jártasság, online marketingben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • MS office felhasználói szintű ismerete
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Közép szintű angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Exkluzív munkakörnyezetet Budapest belvárosában
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes jövedelmet, bónuszt havi szinten
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, mobiltelefon, vállalati gépjármű)
  • Izgalmas, innovatív és kreatív vállalatot, amely elismeri a teljesítményt
  • Külföldi utazási lehetőségeket
  • Képzéseket, tréningeket
  • Önállóságot

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és maradéktalanul megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva.