Application Support Specialist

  • Cég neve

    MP Solutions

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Innovatív energetikai vállalati partnercégünk részére keresünk

munkatársat.

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • Microsoft PowerBI implementációkat végez a hibák elhárítása érdekében, optimalizál és L2 támogatást nyújt energetikai partnerünk számára.
  • SQL-lekérdezések és Python szkriptek fejlesztésével és karbantartásával javítja a platform funkcionalitását.
  • PowerBI integrációkat hajt végre más adatforrásokkal és alkalmazásokkal a zavartalan haladás érdekében és együttműködik a cross-funkcionális csapatokkal.
  • PowerBI frissítéseket végez és irányítja a rendszerkonfigurációk telepítését.
  • Rendszerauditok végez el és műszaki eljárásokat dokumentál.
  • Mentorálja a végfelhasználókat és a belső csapatokat a PowerBI használatáról és funkcióiról.

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • Microsoft PowerBI, Microsoft SQL Server és Python ismerettel
  • Részlet-orientált és kiváló problémamegoldó készségek
  • Képes hatékonyan kommunikálni és csapatban dolgozni

Előnyök:

  • Microsoft Azure cloud ismerete
  • DevOps automatizálási toolokkal kapcsolatos tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Remote vagy hibrid munkavégzés lehetősége
  • Csatlakozás alkalmazottként vagy vállalkozóként
  • Szakmai fejlődés támogatás
  • Stabil piaci háttér
  • Környezetbarát cég
  • Különböző külföldi partnerek
  • Prémium kategóriában lévő cég
  • Extra szabadnapok

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.