Ápoló, Szociális gondozó-ápoló

  • Cég neve

    CAT-OTTHON Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Újvár utca 2.

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 480e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Idősek otthona szociális gondozó-ápolót keres
Foglalkozás jellege:

Határozatlan időre szóló alkalmazotti jogviszony, három hónap próba idő, nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is várjuk.
12 órás munkarend, havi beosztás szerint.
Munkavégzés helye:
1037. Budapest III. kerület, Újvár u. 2.  (Óbuda)
A legfontosabb ápolási feladatok:
Bentlakásos idősek otthonában ellátásra, gondozásra szoruló lakók ápolása, életvitelük segítése.
Lakóink átlagos ápolási szükségletűek, illetve demens ellátást igénylők.
Orvos és vezető ápoló utasításainak végrehajtása.
A beosztott kollégákkal való team-munkában való együttműködés a lakók érdekében.
Illetmény és juttatások:
Fizetés közalkalmazotti bértábla szerint.
Pótlékok: szociális ágazati pótlék, ágy-melletti, műszak és vasárnapi pótlék.
Juttatások: munkaruha, utazási hozzájárulás, kedvezményes étkezési lehetőség.
Igény szerint nővérszállást biztosítunk.
Feltétel:
Szakképzett ápoló, szociális gondozó.
Szakképzetlen munkavállalók jelentkezését is várjuk.
Előnyt jelent:
Egészségügyi és szociális intézményben szerzett tapasztalat.
Benyújtandó iratok:
Részletes önéletrajz, szakképesítést bizonyító okmányok másolata.
Felvételkor szükséges egészségügyi alkalmasság megléte.

Elvárások

Egészségügyi képesítés előny, de szakképzetlen is lehet.
Fő elvárásunk a lakókkal szemben az empatikus, emberséges bánásmód.
A munkavállaló vállalja az előírt munkaidő szerinti pontos megjelenést.

Előnyt jelent

Idősgondozásban való jártasság, empatikus személyiség, csapatmunkába részvétel.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Önéletrajz csatolása a megadott email címen!