Magyar Máltai Szeretetszolgálat (KMR) logo

Ápoló (1. kerület)

  • Cég neve

    Magyar Máltai Szeretetszolgálat (KMR)

  • Munkavégzés helye

    1012 Budapest, Feszty Árpád utca

  • Fizetés

    Bruttó 480e - 570e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • hétköznapi életvitelben segítségnyújtás: étkezés, higiénés szükségletek
  • lakók állapotának figyelemmel követése, felügyelete (vitális paraméterek mérése, állandó, illetve eseti gyógyszerelése)
  • együttműködés az intézmény szakorvosaival, más intézményekkel
  • ápolási, szakápolói teendők
  • intézményi szolgáltatások biztosítása

Elvárások

  • OKJ 54, 55, felnőtt szakápoló végzettség
    • pályakezdő munkatársak jelentkezését is várjuk!
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • kiemelt elfogadás a hajléktalan emberek felé

Előnyt jelent

  • hajléktalan ellátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bérezés:
    • bruttó 480.000-570.000 Ft (szociális ágazati besorolás szerint) + pótlékok
    • béren kívüli juttatások:
      • nettó 15.000 Ft SZÉP kártya
      • munkába járás támogatása
      • iskolakezdési támogatás iskoláskorú gyermekek után
  • ingyenes dolgozói kávé, tea; kedvezményes ebéd
  • rugalmas beosztás túlóra nélkül
  • kitűnő megközelíthetőség (vonat, 2-es metró, villamos, busz)
  • képzés, továbbtanulás figyelembe vétele beosztás készítésénél
  • befogadó, támogató munkahelyi közösség, éjszakai pihenési lehetőség
  • próbaidő alatt mentor program, betanítás biztosítása, szakmai segítségnyújtás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Jelentkezni a pontos személyi adatokat tartalmazó szakmai önéletrajz benyújtásával.