Református Szeretetszolgálat    Kálvin János Református Idősek Otthona logo

Ápoló/gondozó

    Református Szeretetszolgálat Kálvin János Református Idősek Otthona

  • Munkavégzés helye

    1125 Budapest, Nógrádi utca 12-14.

  • Fizetés

    Bruttó 366e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Budapesti Református Idősek Otthona 1 fő főállású szakképzett ápoló / szociális ápoló-gondozó munkatársat keres.
A munkavégzés folyamatos munkarendben történik 12 órás nappali és éjszakai munkavégzés.
Bérezés és egyéb pótlékok a közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerint + munkáltatói illetménykiegészítés ; ingyenes melegétkezés az intézményben; utazási támogatás, BKK bérlet biztosítása.
Vidéki munkavállaló esetén szállást tudunk biztosítani.
A jelentkezésekhez kérünk önéletrajzot csatolni.

Elvárások

Egészségügyi vagy szociális szakképzettség szükséges

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

A jelentkezéshez szakmai önéletrajz csatolását kérjük.