FedEx Trade Networks Transport & Brokerage (Hungary) Kft. logo

AP Representative

  • Cég neve

    FedEx Trade Networks Transport & Brokerage (Hungary) Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Üllői út 807.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bejövő számlák ellenőrzése és utalásra előkészítése
  • Utalások rögzítése banki rendszerekben
  • Csekkek futtatása
  • Folyószámla egyeztetés
  • A fentiek dokumentálása és adminsiztrálciója a rendszerben
  • Utalásokkal kapcsolatok részletezők küldése a szállítóknak
  • Kapcsolattartás az operációval és ügyfelekkel
  • Proaktív javaslattétel a folyamatok fejlesztésére
  • A szabályzatok és eljárások betartásának biztosítása
  • Belső és külső lekérdezések kezelése
  • Együttműködés az Opetrations, Credit, Collection és Accounts Receivable csoportokkal
  • Minden egyéb tevékenység, ami a számlák időben történő teljesítéséhez hozzájárul.
  • Könyvelőrendszer mindennapi használata (Coda)
  • Egyéb, Ad-hoch feladatok

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Pénzügyi szakterületek fő folyamatainak ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Számítógépes szoftverek felhasználói szintű ismerete (MS Office)
  • Ügyfélorientáltság
  • Csapatmunka és együttműködési készség
  • Magasfokú kommunikációs és szervező készség
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő cafeteria
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Nemzetközi környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Heti 3 nap home office, heti 2 nap bejárás 9. kerületi irodába
  • Kemelkedő karrier lehetőségek a Shared Service Centerben
  • 3 éves határozott idejú szerződés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszését a "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja jelentkezéséhez önéletrajzát és kísérőlevelébe írja meg fizetési igényét.