Anyagvizsgáló (BIS0245/24)

  • Cég neve

    BIS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3580 Tiszaújváros

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A BIS HUNGARY KFT. Magyarország legnagyobb, összetett ipari szolgáltatásokat nyújtó ipari és gépészeti vállalata. Tradícióink több évtizedes tapasztalatra, a Paksi Atomerőmű, valamint a százhalombattai ipari létesítmények építéséig nyúlnak vissza. Referenciáink megtalálhatók a vegyiparban, az erőművi szektorban, az olaj- és gáziparban, a gyógyszeriparban, az élelmiszeriparban, az autóiparban, valamint vas- és acélművekben, hazai és nemzetközi piacon egyaránt.

FŐBB FELADATOK

  • a laboratóriumvezető által kiadott anyagvizsgálati munkák szakszerű, határidőre történő elvégzése
  • vizsgálati minták jelölése, kezelése, megfelelő ideiglenes tárolása
  • a vizsgálatra az előkészületi feladatok irányítása, és vagy elvégzése. Eszközök, anyagok előkészítése, a munkaterületre felvonulás
  • az anyagvizsgálat szakszerű elvégzése (képzettsége szerint); az elvégzett vizsgálatok előírás szerinti dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése, elkészíttetése, aláírása, aláírattatása
  • összehasonlítás végzése az előírt és a vizsgálati eredmények között
  • az értékelésnél észlelt eltérések visszajelölése, kijavításuk után a roncsolásmentes vizsgálat ismételt elvégzése
  • javaslattétel a vizsgálati berendezések, segédanyagok, segédeszközök beszerzésére
  • a vizsgálandó varratra, anyagra stb. vonatkozó utasítások elkészítésében közreműködés, a már kész és érvényes tanulmányozása, betartása
  • közreműködés a vizsgálati- és ellenőrzési technológiák kidolgozásában és véleményezésében

ELVÁRÁSOK

  • szakirányú szakmunkás képesítés, anyagvizsgálói bizonyítvány
  • speciális feljogosító vizsgák
  • NDT anyagvizsgáló level 2 szint végzettség
  • legalább 1 év anyagvizsgálói gyakorlat NDT anyagvizsgálat területén
  • MS Office gyakorlati ismerete
  • precizitás

AMIT KÍNÁLUNK

  • akár azonnali kezdés
  • munkaeszközöket biztosítjuk: számítógép
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jubilálási program
  • Munkavégzés helye: Tiszaújváros

ELŐNYT JELENT

  • alap, bővített vagy átfogó fokozatú sugárvédelmi képesítés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka