Alkalmazás üzemeltető (RSZSZ)

  • Cég neve

    MAVIR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest, Anikó utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • JAVA SQL LINUX UNIX APACHE BASH PYTHON
  • Módszertan és szoftverek

    • Jenkins
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

MAVIR Zrt.

Főbb feladatok, munkák

  • Egyedi fejlesztésű informatikai alkalmazások üzemeltetése
  • Üzemeltetői szintű hibaelhárítás
  • Módosítások, frissítések telepítése
  • Rendszerek monitoring lefedettségének folyamatos fejlesztése
  • Felhasználók szakértői és IT támogatása L2-L3 szinten

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Angol középszintű nyelvtudás, szóban és írásban
  • JAVA alkalmazás üzemeltetői tapasztalat
  • SQL nyelv ismerete
  • Linux / Unix ismeretek
  • Kritikus rendszerek készenléti felügyelete
  • Törekvés manuális folyamatok automatizálására
  • Új technológiák elsajátítása iránti ambíció, kezdeményezőkészség
  • Önálló, precíz munkavégzés, munka iránti elkötelezettség
  • Jó kommunikációs, konfliktuskezelő és együttműködő készség, rugalmasság
  • Határidők betartása
  • Megoldás-orientált szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • A következő technológiákkal szerzett tapasztalatok: Openshift, Apache Kafka, ELK stack, Jenkins, Weblogic, Zabbix, Grafana
  • Tapasztalat microservice alkalmazások üzemeltetésében
  • Villamosenergia-ipari, -piaci ismeretek
  • Bash, Python tapasztalat
  • Java fejlesztői kompetenciák
  • Analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk

    • Stabil, kiszámítható munkahely:Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség egy stabil és kiszámítható helyen
    • Rugalmasság:Rugalmasság, hogy a komoly és kihívásokkal teli munkád mellett megfelelő idő jusson magadra és a családodra is.
    • Képzés és fejlődés:Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is.
    • Teljesítmény és innováció:A kimagasló teljesítményt díjjazzuk, hiszen fontos az innovatív és cél orientált működés nálunk.
    • Juttatás és egészség:A kimagasló juttatási rendszerünk 13. havi fizetéssel, cafeteriával, magán-és egészségpénztárral valamint Medicover egészségbiztosítással gondoskodik arról, hogy a kimagasló alapbéren felüli juttatások is vonzóak legyenek.
    • Sport és szabadidő:Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • IT support, Helpdesk