Szeretnél hozzájárulni Miskolc városának felvirágozásához? Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Szökőévente adódó álláslehetőség a Miskolc Holding Zrt.-nél!

Most itt az alkalom,

Alkalmazás fejlesztő

pozícióban lehetsz tagja IT csapatunknak!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Drupal 7 és Drupal 8 weboldalak kialakításához szükséges webszerver környezet felépítése Ubuntu Linux alapú szervereken (16.04 LTS, 18.04 LTS)
  • Ezen rendszerek karbantartása, üzemeltetése
  • A webszerverek biztonságának megteremtése, a biztonság folyamatos növelése
  • Biztonsági mentések készítése, automatizálása
  • Drupal CMS rendszerű weboldalak karbantartása, üzemeltetése

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Ubuntu Linux OS alapos ismeretekkel rendelkezem (16.04 LTS, 18.04 LTS, 20.04 LTS)
  • Apache web szerver konfigurációs és üzemeltetési ismeretekkel rendelkezem
  • MySQL, MariaDB adatbázisokat alapos ismerem
  • PHP 7 programozási nyelv haladó szintű ismereteivel rendelkezem
  • Hiába nincs nyelvvizsgám, de értem az angol nyelvű IT szakmai szövegeket

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • HTML, CSS, Javascript, jQuery gyakorlat
  • Drupal CMS rendszerben való jártasság (Drupal 7 és/vagy Drupal 8)
  • Bármilyen objektum orientált programozási nyelv ismerete
  • Nginx reverse proxy megoldások ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Milyen esetekben ne jelentkezz?

  • A fent leírtak megértéséhez minimum 5x kellett használnod az internetet.
  • A 16.04; 18.04.és 20.04-ről áprilisi dátumok jutottak eszedbe.
  • A webszerverek és weboldalak karbantartása és üzemeltetése láttán leginkább a Mátrix filmek világában érezted magad.
  • Az Apache véleményed szerint az egyik legismertebb indián népcsoport.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva vagy 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. várunk.