Albérlet-közvetítő munkatárs

A Student Housing albérlet-közvetítő irodába várjuk jelentkezésedet elsősorban külföldi diákok elszállásolásához! Fiatal csapatban, dinamikus munkakörben van lehetőséged dolgozni! Munkavégzés: heti 40 órában, fix bér + jutalom lehetőség (átlagosan nettó 120.000-250.000,-ft). Küldd el motivációs leveled, fényképes önéletrajzodat, és gyere el egy személyes állásinterjúra!

Főbb feladatok, munkák:

Albérletmutatásokra keresünk munkatársat (lakások bemutatása a hallgatóknak, bérleti szerződés megkötése, hirdetések feltöltése, kapcsolattartás az ügyfelekkel, konfliktuskezelés). Szakmai gyakorlatként is elfogadott.

Aki magasabb jövedelmet szeretne, van lehetőség alvállalkozóként is csatlakozni csapatunkhoz, alapfizetés és magasabb jutalék fejében. Amennyiben érdekel ez az opció, azt kérjük feltüntetni a motivációs levélben.

Amit elvárunk tőled:

  • angol nyelv tárgyalási szintű használata (folyékony beszéd nélkülözhetetlen!!!)
  • jogosítvánnyal rendelkező, rutinos vezető
  • csapatszellem
  • kitartó, önálló munkavégzésre való képesség
  • kíváló kommunikációs készség
  • jó megjelenés, határozott tárgyalóképesség
  • jó probléma-megoldó készség
  • internet és számítógépes alapismeretek (word, xls, outlook)

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás
  • értékesítői munkatapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs, Alkotmány utca 31 / Pécs, Szigeti út 12