Alapanyag raktáros

  • Cég neve

    Fornetti Kft.

  • Munkavégzés helye

    6100 Kiskunfélegyháza

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A beérkezett alapanyagok átvétele és betárolása
  • Áruátvételt követő árufeldolgozás
  • Árumozgatás, anyagmozgatás a vállalat területén kézi és gépi erővel
  • Megrendelésre történő áruk összekészítése, ellenőrzése és átadása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó állóképesség
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Önálló precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Érvényes targoncavezetői engedély (3312, 3324)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiskunfélegyházi vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk

  • Biztos és hosszú távú lehetőség egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Törvény szerinti műszakpótlékok
  • Munkába járási támogatás
  • Igényes munkaruházat már belépéstől

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Masszázs

Céginformáció

Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

Munkavégzés helye: 6100 Kiskunfélegyháza, Csongrádi út 1.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.