TŰZOLTÓ Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Adminisztrátor

    TŰZOLTÓ Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1142 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 300e - 420e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • beérkező rendelések, előrejelzések feldolgozása, kezelése és visszaellenőrzése
  • karbantartásokhoz kapcsolódó adminisztrációs adatok ellenőrzése, hiányzó adatok pótlása
  • napi irodai adminisztrációs feladatok (telefonok, e-mailek fogadása, bejövő-kimenő posta kezelése, scannelés)
  • kapcsolattartás a vevőkkel és szállítókkal magyar (alkalmanként angol) nyelven
  • számlázással kapcsolatos feladatok előkészítése, szüskég esetén ellátása
  • Ügyfelek fogadása, kiszolgálása (behozott tűzvédelmi eszközök karbantartása a raktárossal közreműködve, számlázása)
  • egyéb ügyintézés
  • excel táblázatok, kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások

  • vállaltirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • érettségi bizonyítvány
  • számítógépes ismeretek (Windows, Office, Excel)
  • önállóság, rugalmasság, kedves és segítőkész hozzáállás

Előnyt jelent

ha már dolgozott hasonló tűzvédelmi cégnél
angol / német nyelvismeret

Amit kínálunk

Biztos megélhetés, versenyképes stabil fizetés, caffeteria juttatás próbaidő után, mobiltelefon, családias légkör, jó hangulat, szabad hétvégék stb.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szolgáltatásaink dióhéjban:
  • tűzvédelmi bejárások megtartása, állapotfelmérés, dokumentációk készítése, pl. szabályzatok,
  • munkavédelmi bejárások megtartása, állapotfelmérés, dokumentációk készítése, pl. kockázatértékelés
  • tűzoltó készülékek alapkarbantartása, szakműhelyhez kötött karbantartások elvégzése
  • tüzi vízforrások felülvizsgálata, száraz felszálló rendszerek, tüzi víztározó medencék nyomáspróbája, tisztítása
  • beépített tűzjelző rendszerek felülvizsgálata
  • hő és füstelvezető rendszerek felülvizsgálata
  • tűz és füstgátló, pánikzáras nyílászárók felülvizsgálata
  • irányfény és biztonsági lámpák felülvizsgálata
  • Amire büszkék vagyunk:
  • prémium minőség
  • folyamatos innováció
  • környezettudatosság
  • biztos háttér
  • nemzetközi kapcsolatok
  • szakértelem
  • elhivatottság

Várjuk lehetőleg fényképes önéletrajzát!