Transzlációs Medicina Alapítvány logo

Adminisztrátor

  • Cég neve

    Transzlációs Medicina Alapítvány

  • Munkavégzés helye

    1083 Budapest, Tömő utca 25-29.

  • Fizetés

    Bruttó 300e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Adminisztratív támogatást nyújt az intézet mindennapi működéséhez, beleértve az időpontok és találkozók koordinálását, telefonok és e-mailek kezelését, valamint az iratkezelést.
  • Felelős az adatbázisok és fájlrendszerek naprakész vezetéséért.
  • Fogadja és irányítja a betegeket, illetve szervezi az orvosok és a betegek közötti kommunikációt.
  • Segít az intézeti események és konferenciák szervezésében.
  • Kapcsolattartás az intézeten belüli és kívüli érdekelt felekkel.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Előnyt jelent az egészségügyi vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat.
  • Kiváló szervező- és időmenedzsment képességek.
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office alkalmazások).
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek.
  • Nagyfokú figyelem a részletekre és a pontosságra.
  • Rugalmasság és képesség a többfeladatos munkavégzésre.
  • Angol nyelvtudás.
  • Magas fokú etikai normák és bizalmassági érzék.

Előnyt jelent

  • MicrosoftWindows, Excel, Power Point illetve MedSol rendszerek ismerete
  • Belgyógyászati osztályon eltöltött munkavégzés, idegen nyelvi tudás, jó kommunikációs
    adottságok

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési csomag a képzettség és tapasztalat alapján.
  • Professzionális és barátságos munkakörnyezet egy elismert intézményben.
  • Fejlődési lehetőség és továbbképzés a szakmai kompetenciák bővítésére.
  • Stabil foglalkoztatás hosszú távú perspektívával.

Céginformáció

A Pankreász Betegségek Intézete egy vezető egészségügyi intézmény, amely specializálódott a pankreász betegségek diagnosztizálására és kezelésére. Jelenleg adminisztrátori pozícióra keresünk lelkes, elkötelezett és magasan képzett személyt, aki csatlakozna az intézet dinamikus csapatához.

Ha motivált és elkötelezett szakember vagy, és érdeklődsz az egészségügyi adminisztráció iránt, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet csatolva.