Adminisztrátor

  • Cég neve

    GASZTRO SZOLGÁLTATÓ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Fehér út 10.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • áruforgalmi folyamatokhoz kapcsolódó és műszaki adminisztrációs feladatok ellátása,
  • mennyiségi és minőségi ellenőrzést követően a megrendelt és beérkezett nyersanyagok bevételezése,
  • heti és a havi forgalmi jelentések, kimutatások összeállítása
  • különböző dokumentumok rendszerezése és irattározása,
  • együttműködés a konyhafőnökkel, élelmezésvezetővel

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • számítógépes programok kiváló ismerete (Excel, Word)
  • pontos, alapos munkavégzés

Előnyt jelent

  • közétkeztetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiszámítható munkaidő: hétfőtől-péntekig (5:00-13:30)
  • melegétkezés biztosítása
  • stabil, hosszútávú munkahely

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szeretnél egy stabil hátterű, családias hangulatú csapatban dolgozni?
Akkor légy TE a közétkeztetéssel foglalkozó partnerünk új ADMINISZTRÁTORA

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, bérigényének megjelölésével.