Adminisztrátor

  • Cég neve

    EURO POOL SYSTEM HUNGARY KFT.

  • Munkavégzés helye

    2360 Gyál

  • Fizetés

    Bruttó 385e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kimenő és beérkező autók kezelése
  • Szállítólevelek rendezése, lefűzése
  • Nyomon követi a göngyölegek számát, kódját és típusát.
  • Nyilvántartást vezet az összegyűjtött és leszállított göngyölegekről.
  • Napi rendszerességgel közreműködik a göngyölegkészlet koordinálásában.
  • munkarend 12 órás munkavégzés hétfőtől vasárnapig beosztás szerint

Elvárások

  • Középiskolai végzettség
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség a munkavégzési ország nyelvén
  • MS-Office programok jó felhasználói szintű ismerete, Excel kiemelten.
  • Csapatmunka és együttműködési képesség

Belépés: AZONNAL/MEGÁLLAPODÁS SZERINT
Munkavégzési helyszín: Gyál, Magyarország ;2025-től Szigetszentmiklós

Amit kínálunk

  • 1 év határozott, utána határozatlan munkaviszony
  • Átlag 384 856 Ft Bruttó
  • Juttatás kiválasztása: Pénzbeli juttatás/K&H SZÉP Kártya
  • Operációs bónusz
  • Munkába járás támogatás - törvény szerinti
  • MOL kártya
  • Stabil munkáltató, időbeni fizetés utalás
  • Kellemes, tiszta és biztonságos munkakörnyezet, szuper munkacsapat
  • Fizetett túlórák, hétvégi, ünnepnapi műszakok stb.
  • Céges rendezvények
  • Ingyenes vállalati munkaruhák és kiegészítők
  • Ingyenes mosópor juttatás
  • Jutalom új kolléga beajánlásáért

Munkahelyi extrák

Az önéletrajzát Forgács Ilona részére, a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük eljuttatni.