Adminisztrátor

  • Cég neve

    Budapesti Erőmű ZRt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XVIII. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Budapesti Erőmű Zrt több mint 100 éve látja el a fővárost távfűtéssel és villamos energiával. Társaságunk nem csak abban vállal felelősséget, hogy korszerű technológiák alkalmazásával csökkentse a környezeti terhelést és 140.000 lakás távfűtéssel való ellátását, hanem abban is, hogy olyan munkahelyi környezetet és légkört teremtsen, amelynek alapja az együttműködés, a magas szakmai színvonal és az elköteleződés.

Keressük

munkatársunkat

Feladatok, amik Önre várnak:

  • erőművezetői munkavégzéshez a személyi asszisztencia biztosítása
  • orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése
  • munkaidő nyilvántartások és elszámolások készítése
  • munkavállalók személyi dokumentációinak kezelése
  • telephely gondnokolási feladatok szervezése, teljesítésük igazolása
  • erőműi irattár kezelése és nyilvántartása
  • munkaruha, egyéni védőeszköz biztosítása, nyilvántartása
  • szervezeti által nyújtott támogatásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • postai küldemények kezelése
  • részvétel vállalti szintű programok lebonyolításában

Önt keressük, ha:

  • rendelkezik legalább középfokú végzettséggel
  • van adminisztrációs területen szerzett gyakorlata
  • tudja használni az MS Office szoftvercsomagot
  • segítőkész személyiség, akinek fontos a precíz munkavégzés

Előnyt jelent, ha:

  • tudja használni az SAP MM modulját

Amit mi nyújtunk:

  • versenyképes alapbért
  • cafetériát
  • kollektív szerződésben foglalt egyéb juttatásokat
  • áramdíj kedvezményt
  • hosszútávú, biztos munkalehetőséget
  • betanítást, amit maximálisan támogatnak a kollégák és a vezetők
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • ingyenes igénybe vehető egészségügyi szűrő programokat
  • ingyenes parkolási lehetőséget
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII kerület, Kispesti Erőmű

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Személyi asszisztens