Adattudós gyakornok

  • Cég neve

    Yettel Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Törökbálint

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • MS OFFICE SQL PYTHON.
  • Módszertan és szoftverek

    • Excel
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

PÖRGESD FEL A JÖVŐD A YETTELNÉL AZ 5G SEBESSÉGÉVEL

Jelentkezz hozzánk Adattudós gyakornoknak, ha Te is részese szeretnél lenni a az adatvezérelt működésnek és a felsőfokú tanulmányaid mellett szeretnél valódi munkatapasztalatot is szerezni. Mi az 1 éves gyakornoki program alatt felkészítünk téged egy junior pozíció betöltésére.

Biztos sokat hallasz nap mint nap az adatok egyre növekvő értékéről, és magad is megtapasztalod ezt olyan, adatokra épített világcégek szolgáltatásain keresztül, mint az Google, a Meta, vagy szinte bármelyik tech-óriás. Ha Te is kipróbálnád magad az adatos világban, érdekel az adatokkal való munka, és mindezt egy nagy ügyfélbázisú, komoly adatvagyonnal rendelkező nagyvállalatnál tennéd, mint a Yettel, akkor jó hírünk van.

Ebben a pozícióban megismerheted, hogyan is működik egy telekommunikációs cég elemző és data scientist csapata a színfalak mögött. Betekintést nyerhetsz a feladatokba, a munkafolyamatokba és az alkalmazott technológiákba, megértheted, milyen területeken és hogyan hasznosítja egy ilyen vállalat az adatokban rejlő értéket.

Ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • Vállalati projektekben vehetsz részt, megismerheted, hogyan zajlik az üzleti igények összegyűjtése, rendszerezése és elemzői feladatokká való átalakítása.
  • Kipróbálhatod, hogyan kell dolgozni hatalmas adatmennyiséggel, megértheted, mit jelent az adatok előkészítése, mozgatása, aggregálása.
  • Elemzéseket készíthetsz az adatokból, adatvizualizációkkal segítheted a döntéshozókat.
  • Részt vehetsz olyan fejlett adatalapú megoldások kialakításában, mint a gépi tanítású előrejelző modellek.
  • Workshopokon, megbeszéléseken vehetsz részt, ahol a különböző társterületekkel lehetőséged lesz 1-1 témát részletesebben kibontani
  • Bátran alkalmazhatod a tudásodat, javaslatokat adhatsz, vagy felkutathatsz további fejlesztési lehetőségeket a területen.

Téged várunk a csapatba, ha…

  • Legalább 1 évig még aktív hallgatói jogviszonyod van
  • Minimum heti 20 órát tudsz dolgozni
  • Legalább heti 2x tudsz az irodából dolgozni néhány órát (kedd-szerda-csütörtöki napok valamelyikén)
  • Analitikus, logikus, strukturált, megoldás orientált gondolkodás, rendszerszemlélet, precizitás, megbízhatóság jellemez.
  • Nem idegen számodra az adatokkal, táblázatokkal való munka, az excel, az MS Office, és szívesen megtanulnál egyes kódnyelveket, mint az SQL vagy a python.
  • Szeretsz a kommunikálni és kapcsolatot teremteni másokkal, szívesen kezdeményezel.
  • Határozott vagy és ügyes az érdekérvényesítésben.
  • Szereted a kihívásokat és probléma esetén a megoldásra fókuszálsz, elakadás esetén nem félsz kérdezni.

Nálunk gyakornokként:

  • versenyképes, 2500Ft/órabért kapsz,
  • dedikált mentor támogat az 1 éves program során,
  • a csapat teljes értékű tagjaként kezelünk,
  • részt veszel velünk a csapatépítő programokon,
  • különböző soft skill tréningeken is részt vehetsz,
  • az irodai napokon a gyümölcsök rád is várnak,
  • használhatod a konditermet, szaunát, sportpályát és szuper közösségekhez csatlakozhatsz.

Fedezd fel a Yettel nyújtotta lehetőségeket!

#Juttatások

#Rugalmasmunkavégzés A rugalmas munkavégzést biztosítva, hétfőn és pénteken otthonról dolgozunk. A többi napra pedig ott a természetközeli és innovatív Yettel Ház, illetve nyáron a Garden office.

#Folyamatosfejlődés A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre.

#Telkóismeretek A legújabb telekommunikációs és digitális iparági trendeket ismerheted meg nálunk. Aktuális kampányainkat és szolgáltatásainkat mindig házon belül mutatjuk meg először.

#Cégestelefonéslaptop Gyakornokaink számára is biztosítunk céges előfizetést és okostelefont, valamint laptopot.

#Yettelszékház Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, kültéri sportpályával, konditeremmel és szaunával is vár téged.

#Kertiiroda Kerti irodánk minden kollégánk számára rendelkezésre áll. Legyen szó kávézásról, mentorálásról vagy hivatalos megbeszélésről, a Yettel Garden Office-ban tökéletes helyszínre találtok.

#Kutyanap A Yettel székháznál a kutyákra is gondolunk, minden csütörtökön magaddal hozhatod házi kedvencedet, mi pedig örömmel fogadjuk!

#Cégesprogramok Grillezés a kertben, focikupa, kosárlabda csapat, futó kör, jóga és zumba órák. családi nap, forralt bor és közös jégkorizás a csapattal. Biztosak vagyunk benne, hogy nálunk a legjobb közösségi élményekben lesz részed.

#CégesBusz: Törökbálintra a Yettel szerződéses járataival tudsz eljutni, amelyek mindenki számára igénybe vehetők. Felszálláskor nincs szükséged semmilyen dokumentum felmutatására. Ezek a buszok folyamatosan indulnak Népliget, Kelenföld, valamint Déli pályaudvar állomásokról, felismerni a járművek elején lévő „Szerződéses járat – Yettel” tábla alapján fogod tudni őket.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Kedvet kaptál?

Kérjük, küldd el jelentkezésed és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot.