Szeretnéd szakmai tudásod DWH területen bővíteni?
Szeretnél aktívan részt venni egy új adattárház kialakításában?

Ha magadra ismersz, akkor jelentkezz hozzánk, mint

Adattárház (MSBI) fejlesztő!

Nálunk változatos és izgalmas feladatok várnak, mert:

  • Te leszel felelős az adattárházzal kapcsolatos fejlesztésekért (MS SQL alapú fejlesztések tervezése és kivitelezése),
  • Adat áttöltéseket/transzformációkat (ETL) fogsz csinálni és adatkockákat fogsz fejleszteni,
  • Hozzád fog tartozni az új források bevonása adattárházba, meglévő folyamatok optimalizálása/újra írása, riportok fejlesztése Reporting Services vagy Power BI segítségével.

Veled szeretnénk dolgozni, ha:

  • stabil SQL (T-SQL) tudással rendelkezel és van tapasztalatod adattárház építésben,
  • hatékonyan oldod meg a problémákat, analitikus gondolkodásoddal jól átlátod a rendszereket,
  • Önállóság mellett erős csapatszellem van benned.
  • Nyitott vagy és könnyen megtalálod a hangot az üzleti területtel is.

Szerintünk Te is jól fogod érezni magad, mert:

  • Egy újonnan létrejövő BI csapat tagja lehetsz egy multinacionális cégnél, ahol biztosítjuk a lehetőséget a szakmai fejlődésre,
  • Az idődet te fogod tudni beosztani, úgy, hogy a munkán túl a magánéletedre is tudj koncentrálni.
  • Egy új, kihívásokkal teli terület vár Rád, ahol nyitottak vagyunk az ötleteidre.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Csatlakoznál?

Ha szívesen lennél csapatunk tagja, küldd el önéletrajzod  a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Pályázatoddal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatásunkat az UNIQA honlapján éred el.