Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara logo

Adatrögzítő és pénzügyi ügyintéző (Budapest, VIII. kerület)

  • Cég neve

    Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 76.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Milyen feladatokat látsz el nálunk ezekben a munkakörökben?
  • táblázatokat kezelsz a beérkező befizetések alapján,
  • számlákat állítasz ki megrendelések alapján,
  • pénzügyi dokumentumokat készítesz elő a könyvelő számára,
  • nyomon követed a napi levelezést, segíted a vezető munkáját válaszlevelek előkészítésével,
  • részt veszel az ügyfelekkel, partnerekkel történő személyes, telefonos kapcsolattartásban.

Elvárások

Téged keresünk, amennyiben:
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • tudsz 10 ujjal gépelni,
  • kiváló számítógépes ismeretekkel rendelkezel (word, excel, outlook), és nem ijedsz meg, ha képletet látsz egy táblázatban,
  • szereted az adminisztratív feladatokat,
  • agilis személyiség vagy, aki felelősséggel végzi munkáját,
  • feltalálod magad a folyamatosan fejlődő szervezetünkben, éppen ezért proaktívan keresel új megoldásokat,
  • szereted magad körül a dolgokat naprakészen rendben tartani,
  • nem esik nehezedre, ha alkalmanként túlórázni is kell,
  • igényes vagy a munkádra, nem szereted a félmegoldásokat.

Előnyt jelent

  • ha elsősorban Budapesten van a lakhelyed,
  • ha van tapasztalatod, esetleg végzettséged pénzügyi előkészítő feladatok ellátására.

Amit kínálunk

Miért minket válassz?
  • felújított, könnyen megközelíthető irodánk van,
  • modern munkaeszközökön végezzük munkánkat,
  • jó hangulatban, összetartó csapatban dolgozunk,
  • stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk, akár azonnali kezdéssel,
  • változatos feladatokban tudsz velünk együtt dolgozni,
  • SZÉP kártya juttatást nyújtunk havi kifizetéssel a próbaidő leteltét követően (max. 400.000.-Ft/év mértékig).

Céginformáció

Szeretnél egy fiatalos összetartó csapatban dolgozni? Fontos számodra a stabil munkahelyi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelünk rád?
Számít neked a fejlődés lehetősége? Akkor megtaláltál minket!
Megbízhatóságod, talpraesettséged, terhelhetőséged, hatékony kommunikációd érték a számunkra!

Csatlakozz hozzánk, a 20 éves múltra visszatekintő,
egészségügyi ágazatban működő szakmai köztestülethez,
a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamarához,

  • ahol a kreatív gondolkodás érték,
  • a hibákat tanulásként fogjuk fel,
  • tehetségedet folyamatosan ápoljuk,
  • megfelelő szakemberrel biztosítjuk a folyamatos betanulásodat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű önéletrajzodat. Köszönjük szépen!