Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójának a leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

ADATBÁZIS FEJLESZTŐ (E-I25)

Főbb feladatok, munkák:

  • Oracle SQL, PL/SQL fejlesztés
  • Adatbázis integráció ill. integrált adatbázis alkalmazásonkénti feldarabolása
  • Migrációk tervezése, tesztelése, végrehajtása
  • Adatmodellezés, reviewozás
  • Modellezési konvenciók kialakítása
  • További fejlesztőcsapatok támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú vagy szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Tapasztalat nagyméretű adatbázisokkal, komplex adatmodellekkel
  • Magas szintű Oracle SQL ismeret
  • Alapszintű Oracle PL/SQL ismeret
  • Alapszintű Oracle adatbázis adminisztrációs ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Clearcase verziókövető ismerete
  • PowerDesigner Data Architect tapasztalt
  • Unix/Linux ismerete
  • Shell programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, napi 8 óra rugalmas munkaidőben,
Kezdés: azonnal
Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Adatbázis fejlesztő (E-I25)
  • Hirdető cég: Tech People Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Oracle SQL, PL/SQL fejlesztés Adatbázis integráció ill. integrált adatbázis alkalmazásonkénti feldarabolása Migrációk tervezése, tesztelése, végrehajtása Adatmodellezés, reviewozás Modellezési konvenciók kialakítása További fejlesztőcsapatok támogatása
  • Elvárások: Felsőfokú vagy szakirányú végzettség Tárgyalóképes angol nyelvismeret Tapasztalat nagyméretű adatbázisokkal, komplex adatmodellekkel Magas szintű Oracle SQL ismeret Alapszintű Oracle PL/SQL ismeret Alapszintű Oracle adatbázis adminisztrációs ismeret
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: Tech People Hungary Kft.>