Acélszerkezet szerelő

  • Cég neve

    HUNSTEEL Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Nettó 450e - 550e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Építési projektek lakatos és acélszerkezeti munkáinak műszaki előkészítése, építési projekt vezetése,
  • Építési projektek dokumentációjának kezelése, összeállítása, e-napló vezetése,
  • Kivitelezéshez tartozó anyagigények naprakész vezetése.
  • Telepítéshez tartozó ütemterv elkészítése
  • Helyszíni saját állomány/alvállalkozók irányítása
  • Együttműködés a projekt csapattal, munkájuk támogatása.

Elvárások

  • Minimum középfokú szakmai végzettség,
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság magasépítés/építész szakriányban
  • Építőipari termékismeret,
  • Építőipar területén, kivitelező cégnél, azonos munkakörben szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség,
  • Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre,
  • Határozott fellépés, önálló, proaktív és gyors munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Alkalmazotti jogviszony, 8 órás munkaidőben csak (hétköznap hétvége szabad),
  • A szükséges eszközök biztosítás pl.: mobiltelefon, laptop, egyéb munkaeszközök
  • Megbeszélés szerint céges gépjármű biztosítása
  • Szakmai és egyéni fejlődés elősegítése,
  • Érdekes, kihívást jelentő projektek,
  • Cégcsoport folyamatos bővüléséből adódóan hosszútávú munkalehetőség

Amit kínálunk

Folyamatos fejlődési lehetőség, részvétel változatos, egyedi projektekben, támogató közeg, ahol a teljes menedzsment segíti és fejlődésre ösztönzi csapattagjait.
Versenyképes fizetés, üzemanyagtámogatás, bejelentett munkaviszony, vállalati laptop és mobiltelefon.

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát

Céginformáció

Cégünk magyar tulajdonban álló, saját telephellyel rendelkező családi vállalkozás, ahol igyekszünk a lehetőségekhez mérten megtartani a kellemes, családias, jóbaráti légkört.

Jelentkezni önéletrajz megküldésésvel lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.