FedEx Trade Networks Transport & Brokerage (Hungary) Kft. logo

Accounts Receivable Representative

  • Cég neve

    FedEx Trade Networks Transport & Brokerage (Hungary) Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Üllői út 807.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Feladatok:
  • Cash application támogatása
  • Nyilatkozatok, számlaméldányok és igazoló dokumentumok átadása az ügyfelek részére
  • Sales számlák készítése
  • Sales számlák elektronikus archiválása
  • Sales számlák közlése a vásárlóknak
  • Proaktív javaslattétel a folyamatok fejlesztésére
  • A szabályzatok és eljárások betartásának biztosítása
  • Belső és külső lekérdezések kezelése
  • A helyi piacok támogatása cash application tevékenységükben

Elvárások

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Pénzügyi szakterület fő folyamatainak ismerete
  • Minimum 1 év tapasztalat pénzügyi területen
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Számítógépes szoftverek felhasználói szintű ismerete (MS Office)
  • Ügyfélorientáltság
  • Problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség (2024 nyár végéig teljes home office, utána heti 3 nap),
  • Alapbéren felül magas összegű cafeteria juttatás
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A FedEx Corp. nemzetközi szállítmányozási részlegeként a FedEx Trade Networks a világ GDP-jének 95 százalékát köti össze átfogó megoldáscsomagjaival. A vállalat világméretű telephelyeinek hálózata lehetővé teszi, hogy segítsen az ügyfelei szállítási igényeiknek megfelelő optimális megoldások kialakításában, az e-kereskedelemre, légi és tengeri szállítmányozásra, vámügynöki tevékenységre és egyéb kereskedelemkönnyítő szolgáltatásokra szakosodva.

Magyar leányvállatunk 2010 óta erősíti a FedEx Trade Networks hálózatát, stabil hátteret biztosítva mindenkori munkavállalóinknak. Csapatunk családias légkörben, a közös értékek szem előtt tartásával végzi feladatait. Várjuk jelentkezésedet az alábbi hirdetésre, amennyiben szeretnél részese lenni egy multinacionális cég mindennapjainak!

Ha érdekli ez a pozíció, kérjük, kattintson a "Jelentkezés" gombra, és ne felejtse el csatolni önéletrajzát.