Accounting Expert

  • Cég neve

    Yettel Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Törökbálint

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető telekommunikációs vállalatánál szeretnél dolgozni azért, hogy ügyfeleink partnerei lehessünk a digitális világban. Tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és légy az összetartó és kreatív csapatunk tagja!

Légy kíváncsi, vállalj felelősséget, végezd szenvedéllyel a munkádat és nyiss a fejlődésre! Érjük el közösen céljainkat, hiszen Yettelesként úgy inspirálhatsz valódi változást, hogy közben önmagad lehetsz. Kik vagyunk mi? Több mint 1800 kolléga, közel 100 lokáción országszerte, egy nagy csapatként, korlátlan élményekkel. Szívünk lime színben dobog, és a Yettel lehetőséget ad nekünk arra, hogy megvalósítsuk az álmainkat.

Csatlakozz a Yettel Magyarországhoz mint

Accounting Expert,

és legyél velünk önmagad, légy hatással a világra.

A Nemzetközi Számviteli Konszolidációs Szakértő (Accounting Expert) fő feladata a Yettel Magyarország számviteli folyamatainak végrehajtása és fejlesztése, különös tekintettel a nemzetközi konszolidációs feladatokra. Ennek része az anyavállalati konszolidációba történő helyi jelentések összeállítása az SAP rendszer és egyéb forrásadatokból a Hyperion rendszerbe, valamint új folyamatok kialakítása és fejlesztése a komplex jelentések elkészítése érdekében.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Yettel Magyarország számviteli folyamatainak végrehajtása és fejlesztése.
  • Anyavállalati konszolidációba történő helyi jelentések összeállítása az SAP rendszer és egyéb forrásadatokból a Hyperion rendszerbe.
  • Új folyamatok kialakítása és fejlesztése a komplex jelentések elkészítése érdekében.
  • Folyamatok dokumentálása.
  • Könyvvizsgálat támogatása és megfelelő kontrollkörnyezet kialakítása, fejlesztése és fenntartása.

Téged várunk a csapatunkba, ha rendelkezel:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettséggel.
  • Szilárd ismeretek a számvitel és pénzügy területén, a nemzetközi számvitel ismerete előnyt jelent.
  • Legalább 3 éves gyakorlattal számviteli területen.
  • Excel haladó szintű használatával.
  • SAP rendszer ismerettel, a Hyperion rendszer ismeret előnyt jelent.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel, az angol kommunikációs készség előnyt jelent.
  • Pontossággal, precizitással és figyelem a részletekre.
  • Folyamat- és rendszerszemlélettel.
  • Jó logikai készséggel.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag.
  • Jó hangulatú, rugalmasan működő csapatban történő munkavégzést.
  • Home office lehetőség.
  • Céges telefon és számtalan további előny.

Fedezd fel a Yettel nyújtotta lehetőségeket!

#FlexibleWorking: A rugalmas munkavégzést biztosítva, hétfőn és pénteken home officeból dolgozunk tovább a legjobb Yetteles élményekért. A többi napra pedig ott a Yettel Garden Office. Itt kapjuk nyáron az inspirációt és töltjük fel magunkat energiával.

#Health: Kollektív élet- és egészségbiztosítást, apasági szabit, dietetikus és személyi edző támogatást biztosítunk kollégáink számára. Irodai edzőtermünk és szaunáink a hét három napján várják munkatársainkat!

#Technology: Az természetes, hogy céges okostelefont kapsz korlátlan nettel, sőt, családtagjaidnak és barátaidnak is kedvezményes tarifát kínálunk.

#LifelongLearning: A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre. A 40 órás kihívásunkban arra ösztönözzük kollégáinkat, hogy évente legalább ennyi időt fordítsanak új készségek elsajátítására.

#YettelHQ: Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, külső sportpályával és alternatív kerti irodával is rendelkezik.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Számviteli munkatárs

Kedvet kaptál?

Kérjük, küldd el jelentkezésed és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot.