A Profession.hu Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.Tudj meg többet RÓLUNK!

Csapatunkba keressük tapasztalt munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Account manager

Főbb feladatok, munkák

  • A Profession teljes termékpalettájának értékesítése telefonon, “Up és Cross selling” tevékenység
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Az ügyfélkör tudatos megismerése, feltérképezése, piacszegmentálás
  • Hirdetői tevékenységek nyomon követése, vásárlói szokások figyelése
  • Ügyféligények és panaszok telefonon és emailen történő kezelése
  • A legnagyobb ügyfelek rendszeres látogatása, potenciális ügyfelek személyes megkeresése
  • Szerződések/ ajánlatok elkészítése, szükség esetén frissítése
  • Kampányokban, akciókban való aktív részvétel
  • Termékfelelősként egy-egy projekt vezetése, ad hoc projektekben történő részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel értékesítési területen
  • Határozott és magabiztos kiállással bírsz
  • Könnyen tudsz kapcsolatot teremteni másokkal
  • Sikeresen tudsz meggyőzni embereket és ezt szívesen használod is
  • Feladataidat önállóan is a legjobb minőségben és a legnagyobb lelkesedéssel látod el
  • Szívesen találsz ki és valósítasz meg új megoldásokat Jól beszélsz angolul, ami előnyt jelent a kiválasztás során

Amit kínálunk

  • Piacvezető, sikeres márkánál dolgozhatsz
  • Önálló, felelősségteljes pozíció
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Széleskörű kapcsolatrendszer szerzési lehetőség
  • Szakmai képzések, trainingek
  • Önszerveződő közös reggelik, belső szakmai meetupok, bulik, offsite stratégiai tervezések, csocsó, szülinapi-, évfordulós- és vásárfiás édességekkel megrakott asztal
  • Innovatív, professzionális közeg

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Online értékesítés
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

332.000 HUF

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület, Nagyenyed utca 8-14.