Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Sopron Bank Zrt. dinamikusan fejlődő tevékenységének támogatására
munkatársat keres soproni munkavégzéssel

Lakossági ügyfélmenedzser

munkakör betöltésére.

Feladatai:

  • A Bank lakossági termékeinek és szolgáltatásaink teljes körű értékesítése (megtakarítások, hitel-és számlatermékek és az ahhoz kapcsolódó egyéb szolgáltatások)
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Az ügyfelek kiszolgálása, tájékoztatása, igényeik feltérképezése, kapcsolattartás
  • Hiteltanácsadás
  • Monitoring

Elvárásaink:

  • Akvizíciós tevékenységben való jártasság
  • Meglévő és jól működő kapcsolatrendszer
  • Több éves banki tapasztalat (ezen belül min. 2 év hitelezési gyakorlat)
  • Értékpapírjogi vizsga
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Német nyelv középfokú ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Sopron

Jelentkezéseket szakmai fényképes önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével a következő címre várjuk:

Sopron Bank Zrt.
Kőrös Barbara
Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!
9400 Sopron,
Kossuth L. u. 19.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: SOPRON BANK ZRt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Lakossági ügyfélmenedzser
  • Rövid pozíció név: Ügyfélmenedzser
  • Hirdető cég: SOPRON BANK ZRt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Sopron
  • Feladatok: A Bank lakossági termékeinek és szolgáltatásaink teljes körű értékesítése (megtakarítások, hitel-és számlatermékek és az ahhoz kapcsolódó egyéb szolgáltatások) Új ügyfelek akvirálása Az ügyfelek kiszolgálása, tájékoztatása, igényeik feltérképezése, kapcsolattartás Hiteltanácsadás Monitoring
  • Elvárások: Akvizíciós tevékenységben való jártasság Meglévő és jól működő kapcsolatrendszer Több éves banki tapasztalat (ezen belül min. 2 év hitelezési gyakorlat) Értékpapírjogi vizsga Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség Ügyfélközpontúság, pontos, precíz munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.07.24