Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik piacvezető, épületgépészeti termékeket forgalmazó vállalata a fokozódó igények kiszolgálására munkatársat keres az alábbi pozícióra:

MŰSZAKI ELADÓ

Munkavégzés helye: Budapest (Óbuda)

Ha nálunk dolgozol, itt egy fiatalos csapat vár Rád, ahol garantáljuk, hogy teljes munkaidőre bejelentünk, lehetőséged lesz az előrelépésre, több évtizede működő stabil, fejlődő cégnél dolgozhatsz, és megismerkedhetsz az épületgépészeti termékek széles választékával.

Feladatok:

  • pultos értékesítés
  • az üzlet napi feladatainak elvégzése,
  • árajánlatok készítése,
  • eladási helyre vonatkozó árumozgás,
  • árukiadás és áruátvétel minőségének ellenőrzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • dinamikus, nyitott az új kihívások iránt

Előnyt jelent:

  • alapvető gépészeti termékismeret (épületgépészeti, fűtés, víz, klíma, légtechnika)
  • értékesítési és/vagy kereskedelmi tapasztalat
  • pénztárkezelési gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • szakmai képzések a cég programjának megfelelően

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, III.kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát
„műszaki eladó” hivatkozással, bérigény megjelölésével az alábbi email címre küldje.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: MART Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki eladó
  • Rövid pozíció név: Műszaki eladó
  • Hirdető cég: MART Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: pultos értékesítés az üzlet napi feladatainak elvégzése, árajánlatok készítése, eladási helyre vonatkozó árumozgás, árukiadás és áruátvétel minőségének ellenőrzése
  • Elvárások: középfokú végzettség jó kommunikációs készség felhasználói szintű számítógépes ismeretek dinamikus, nyitott az új kihívások iránt
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.07.24
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1