Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • AZ Euroform Szerszámgyártó Kft.
  • SÍK- ÉS HENGERKÖSZÖRŰS

    munkakörbe munkatársat keres.

    Feladatok:

    • Megmunkáló gépek kezelése (henger- és síkköszörű);
    • Munkadarabok vizsgálata és mérése;
    • A felületek és méretek előírásoknak való megfelelése ellenőrzésére;
    • A csiszolóanyagok és eljárások ismeretében, a műszaki előírásoknak megfelelően a köszörűkövek kiválasztása és felszerelése a gépekre;
    • Munkaeszközök karbantartása.

    Amit elvárunk:

    • Műszaki jellegű szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség;
    • Legalább 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
    • Számítógépes ismeretek;
    • Pontos, precíz munkavégzés.

    Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség;
    • Azonnali munkakezdés;
    • Határozatlan idejű szerződés;
    • Versenyképes bérezés;
    • Bónusz és egyéb juttatások.

    Előny:

    • Alapfokú német nyelvtudás;
    • Darukezelői jogosítvány;
    • Szerszámkészítő végzettség.

    Egyéb:

    • egy műszakos munkarend;
    • Esetenként hétvégi túlóra.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Egyéb fizikai munka
    • Gépkezelő
    • Szakmunka
    • Gépkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, Varrógépgyár utca 25, 1211

    Fényképes szakmai önéletrajzot várunk a jelentkezőktől a "jelentkezem" gombra kattintva.

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: EUROFORM Kft.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Sík- és hengerköszörűs
    • Hirdető cég: EUROFORM Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XXI. kerület
    • Feladatok: Megmunkáló gépek kezelése (henger- és síkköszörű); Munkadarabok vizsgálata és mérése; A felületek és méretek előírásoknak való megfelelése ellenőrzésére; A csiszolóanyagok és eljárások ismeretében, a műszaki előírásoknak megfelelően a köszörűkövek kiválasztása és felszerelése a gépekre; Munkaeszközök karbantartása.
    • Elvárások: Műszaki jellegű szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség; Legalább 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat; Számítógépes ismeretek; Pontos, precíz munkavégzés.
    • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017.07.24