Szakmunka állások, munkák, állásajánlatok Nyíregyházán

Találatok (4 db)
  • HumanCentrum Kft. - Állás, munka

    Targoncás - Raktáros

    Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
    Ezúttal egy nyíregyházi cég keres munkatársat, az alábbi feltételekkel: Feladatok Ki és bejövő áru nyilvántartása számítógépen Raktárkészlet teljes körű kezelése Elvárások Elektromos kézi targoncára érvényes jogosítvány és vezetői gyakorlat Raktározási és...
  • Kelet-Agro Kft. - Állás, munka

    Lakatos gyakornok

    Mezőgazdasági munkagépek gyártásáshoz keresünk 3 fő lakatos gyakornokot. Csak pályakezdőket várunk, kérlek NE jelentkezz ha volt már bejelentett munkahelyed. Amit kérünk tőled: - szeresd a munkád (ez szükséges ahhoz hogy évek múlva is szeress itt dolgozni) - legyél igényes a.
    Havi bruttó fizetés, juttatás:
    120 000 Forint
  • bauMax Magyarország ZRt. - Állás, munka

    Eladó

    Feladatok: - Aktív vevőkiszolgálás, szaktanácsadás az áruház egész területén, de kiemelten az építőanyag osztályon - Szolgáltatásaink, szortimentünk, kiegészítő termékeink biztos ismerete, aktív ajánlása - Vevőközpontú és megoldás-orientált értékesítés Elvárásaink: - Barátsá.
  • PROFIRENT Gépkölcsönző Kft. - Állás, munka

    Szervizes munkatárs

    Az ország vezető gépkölcsönző társasága szervizes munkatársat keres Feladatok: napi karbantartási, szerelési feladatok ellátása eszközök kiadása és visszavétele gépek, eszközök tisztítása Elvárások: műszaki, karbantartói végzettség gyakorlatias személyiség fe.
Állásajánlatok Nyíregyháza közelében

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!