Bemutatkozás
A nor/ma 2019‑ben indult útjára, és azóta folyamatosan fejlődik a kézműves, friss pékáruk iránt érdeklődő közönség körében.
2025‑ben pedig kiemelt hangsúlyt fektetve a minőségre, kialakítottuk a külön termelő műhelyt (nor/ma HQ), ahol a napi kenyerek, kalácsok és sütemények készülnek.
Fő fókusz az északi stílusú kézműves pékáru.
2025‑ben pedig kiemelt hangsúlyt fektetve a minőségre, kialakítottuk a külön termelő műhelyt (nor/ma HQ), ahol a napi kenyerek, kalácsok és sütemények készülnek.
Fő fókusz az északi stílusú kézműves pékáru.
Munkahelyi extrák
kávézó
zuhanyzási lehetőség
kerékpártároló
parkoló
ingyen kávé, üdítő
munkaruha
Galéria
Dolgozói értékelések
A céget kevesebb mint három munkavállaló értékelte
Ha van tapasztalatod a cégnél értékeld a céget pár perc alatt név nélkül és segítsd az álláskeresők közösségét.
ÉrtékelemVélemények
A cégről még nem írtak szöveges véleményt
Ha van tapasztalatod a cégnél értékeld a céget és mondd el a véleményedet pár perc alatt név nélkül és segítsd az álláskeresők közösségét.
Megírom a véleményemÁllások
Jelenleg nincs meghirdetett állás
Ha szeretnél értesülni új állásokról, akkor kövesd a céget!