Lakatos István

Szállítás, raktározás ● Egyéb postai, futárpostai tevékenység

1213 Budapest, PÁFRÁNYOS ÚT 38.
0-10 munkavállaló
2025 óta

Bemutatkozás

Neon Fleet – Lakatos István E.V.
A Neon Fleet egy dinamikusan fejlődő, budapesti székhelyű futárflotta, amelynek hátterét Lakatos István egyéni vállalkozó biztosítja. Elsődleges célunk, hogy a Wolt rendszerében dolgozó futárok számára stabil, transzparens és támogató környezetet nyújtsunk.

Hiszünk abban, hogy a futármunka akkor a leghatékonyabb, ha a logisztikai háttér és az elszámolás zökkenőmentes. A Neon Fleetnél kiemelt figyelmet fordítunk arra, hogy munkatársaink biztonságban érezzék magukat, ezért minden partnerünket bejelentett, alkalmazotti jogviszonyban foglalkoztatjuk. Ezzel mentesítjük a futárokat az egyéni vállalkozással járó adózási és adminisztrációs terhek alól.

Munkahelyi extrák

kutyabarát

Dolgozói értékelések

A céget kevesebb mint három munkavállaló értékelte

Ha van tapasztalatod a cégnél értékeld a céget pár perc alatt név nélkül és segítsd az álláskeresők közösségét.

Értékelem

Vélemények

A cégről még nem írtak szöveges véleményt

Ha van tapasztalatod a cégnél értékeld a céget és mondd el a véleményedet pár perc alatt név nélkül és segítsd az álláskeresők közösségét.

Megírom a véleményem

Állások

Jelenleg nincs meghirdetett állás

Ha szeretnél értesülni új állásokról, akkor kövesd a céget!

Kövess minket