Villanyszerelő állás, munka Külföldön nem igényel nyelvtudást nyelvismerettel

6 db találat
  • Villanyszerelő

    Németország
    Több, mint 25 éve sikeresen müködö német vállalatunk keresi megbízható szakembereit Németország egész területére. Célunk, hogy a külföldröl érkezö elsösorban magyar munkaerönek segítsünk megtalálni szakmai tapasztalat alapján a legmegfelelöbb munkát, ami hozzá.
  • Építésvezető

    Rugalmas munkavégzési hely
    Napelemparkok villanyszerelési munkálatainak vezetése Műszaki rajzok, tervek értelmezése, és a tervek alapjána napelemes rendszerek kivitelezésének előkészítése, a kivitelezés irányítása a helyszínen A kivitelezés során.

    Németország
    Kiemelt német partnerünkhöz tapasztalt villanyszerelőket keresünk németországi munkavégzésre, elsősorban München és környékére.

    Bécs, Ausztria
    Korrekt, megbízható osztrák cég, mely megbecsüli a és értékeli a jó munkaerőt, Bécs és környékére keres munkatársakat hosszú távra:-villanyszerelot, aki jártas komplett lakasok villanyszereleseben, tervek alapjan. Legyen igenyes a munkájára, környezetére, megfelelő minő.
  • Villanyszerelő Karriertipp!

    Offenburg, Németország
    A koronavírus-válság időszaka alatt is teljes létszámmal és fennakadás nélkül üzemelő, hosszú évek óta Németországban dolgozó, megbízható cég keres villanyszerelő kollégát hosszútávra, azonnali munkakezdéssel, kiemelkedő fizetéssel. A feladat kórházak, irodaházak, szállodák, i.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    750 000 Forint

    Németország
    Feladatok:Villanyszerelő munkatársakat keresünk németországi munkavégzésre. Fizetés: nettó 11-13 €/óra 160 órás munkahónap esetén. Munkakezdés: folyamatos. Teljes nyelvi és szakmai támogatást nyújtunk.Az alábbi munkakör v.
    2 500 Euro