-
Logisztikai ügyintéző /Adminisztrátor (2 műszakban)
- "CATONE" Kft.
- Budaörs
- Nettó 320e - 350e Ft havi bér
-
Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Műszakos munkarend • 2 műszak • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Raktári adminisztrációs feladatok ellátása
- Érkező és induló gépjárművek okmánykezelése, szállítólevelek kiállítása
- Bevételezések készítése
- Raktári programok kezelése
- Kapcsolattartás ügyfelekkel
- Kapcsolattartás a szállítási illetve vevőszolgálati osztályokkal
- Napi riportok készítése, adatszolgáltatás
feladva: Július 01. -
Gépjármű értékesítő
- GAÁL-Autóház Kft.
- Gödöllő
- Nettó 700e Ft havi bér
-
Mobiltelefon • Szakmai tréningek • Munkába járás támogatás • Mozgóbér • Jutalék • Bónusz • Prémium
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Szakmai gyakorlat • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás • 'B' kat. jogosítvány
Főbb feladatok- Új gépjárművek értékesítése MG és BYD márkákban
- Ügyfeleknek személyre szabott tanácsadás
- Árajánlatok elkészitése
- Üzleti kapcsolatok építése és fenntartása
feladva: Július 02. -
People Services gyakornok - Dunaharaszti - Diákmunka
- PannonDiák
- Dunaharaszti
- Nettó 2 145 Ft/óra bér
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Diákmunka
-
Laptop • Mobiltelefon
-
Pályakezdő/friss diplomás • Angol középfok
Főbb feladatok- Munkavállalók támogatása a teljes munkavállalói életciklus során (beléptetés, változások kezelése, kiléptetés)
- HR dokumentumok kezelése
- Ad-hoc riportok készítése
- Napi HR adminisztrációs feladatok ellátása
- Munkavállalókkal való kapcsolattartás
- Szoros együttműködés a HRBP csapattal
feladva: Július 20. -
Értékesítő
- Diego Kft. 3,5
- Budaörs
-
Cafeteria • Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Vásárlók igényeinek felmérése, magas színvonalú, segítőkész kiszolgálása
- Aktuális kedvezmények kezelése, kommunikálása a vásárlók felé
- Termékek megrendelése, nyomon követése
- Áruház rendezettségének fenntartása, árurendezés, összekészítés
- Feladatkörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
feladva: Július 06. -
Épületgépész építésvezető
- MERKBAU Zrt.
- Nagytarcsa
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- jártas vagy épületgépészeti kivitelezési munkák lebonyolításában és ellenőrzésében
- kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken
- a munkakapcsolataid hatékonyságát az őszinteség adja
- szeretsz irányítani és szereted a felelősséget
- jól tárgyalsz mind a megrendelőkkel, mind pedig az alvállalkozókkal
feladva: Július 07. -
labor technikus
- GE Vernova
- Magyarország,Pest,Veresegyház,Kisrét utca 1
-
Munkába járás támogatás • Egészségbiztosítás • Sport támogatás • Élet- és balesetbiztosítás
- Teljes munkaidő • Műszakos munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Pályakezdő/friss diplomás • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- NPI minták laboratóriumi előkészítése (tisztítás, jelölés, vágás, polírozás, dokumentálás stb.)
- NPI minták szórásra való előkészítése (mintafelhelyezés a selejt darabra, homokszórás, maszkolás, előkészítő lépések támogatása)
feladva: Július 02.ElőresorolvaÁllás dátumalabor technikus - GE VernovaFeladvaJúlius 2.ElőresorolvaJúlius 23. -
Értékesítési csapatvezető
- Alza.hu Kft. 3,8
- Szigetszentmiklós
- Br. 600e Ft havi bér
-
Cafeteria • Szakmai tréningek • Munkába járás támogatás • Mozgóbér
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Laptop • Mobiltelefon
-
1-3 év tapasztalat • Angol középfok • 'B' kat. jogosítvány
Főbb feladatok- Kisebb, 3 fős csapat vezetése – segíted munkájukat, hogy elérjék havi céljaikat, fejlődjenek és így támogatotod üzletünk működését
- Az eredményeket közvetíted felettesed felé
- People Management – kollégák fejlesztése, motiválása, új munkatársak felvétele, jelenléti ívek és bérek kezelése
feladva: Július 08. -
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- gondozási feladatok ellátása,
- egyéni fejlesztési tervek elkészítése
- meglévő készségek fejlesztése és szinten tartása a fejlesztési tervben foglaltak mentén
- személyes élettér rendezésének támogatása
- felügyelet biztosítása lakókörnyezeten belül és kívül
- fejlesztő foglalkozások biztosítása
feladva: Június 30.ElőresorolvaÁllás dátumaFejlesztőpedagógus - Református SzeretetszolgálatFeladvaJúnius 30.ElőresorolvaJúlius 24. -
Raktáros-kiszállító
- Diego Kft. 3,5
- Budaörs
-
Cafeteria • Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás • 'B' kat. jogosítvány
Főbb feladatok- Beérkező áru kezelésében, átvételében, raktárban történő elhelyezésében való közreműködés
- Megrendelt áru összekészítése, szállításra történő előkészítése
- Termékek kiszállítása a vásárlók részére
- Raktári működés zavartalan biztosítása, raktári rend folyamatos fenntartása
- Leltározásban való részvétel
feladva: Július 03.ElőresorolvaÁllás dátumaRaktáros-kiszállító - Diego Kft.FeladvaJúlius 3.ElőresorolvaJúlius 24. -
Webshop adminisztrátor
- Hard Tools Kft
- Taksony
- Nettó 330e Ft havi bér
-
Szakmai tréningek
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Megrendelések feldolgozása, követése - Rendelési folyamatok optimalizálása - Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a társosztályokkal (telefonon és e-mailben) - Új termékek paraméterezése, feltöltése - Kiszállítások kezelése...
feladva: Július 09. -
Tipp
Operátor/ gépkezelő
- GOLDEN PALLET KFT
- Biatorbágy
- Nettó 380e - 450e Ft havi bér
-
Szakmai tréningek • Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Stabil fizetés és juttatások.
- Karrierlehetőség
- Híresek vagyunk tiszta és rendezett üzemünkről, gyere és győződj meg róla, jelentkezz még ma!
- Különleges munkahelyi légkör: A fa természetes illata és a tiszta, rendezett környezet inspiráló munkanapokat garantál.
- Valóban kiemelkedően jó közösség.
feladva: Július 24. -
-
Céges autó • Cafeteria • Bónusz
- Teljes munkaidő • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Angol felsőfok
Főbb feladatok- A képzési és fejlesztési csoport vezetése, szakmai irányítása és fejlesztése
- Aktív részvétel a vállalati szintű képzési és fejlesztési stratégia kialakításában és megvalósításában
- Éves képzési tervek, e-learning rendszerek és vezetőfejlesztési programok koordinálása
feladva: Június 30.ElőresorolvaÁllás dátumaKépzés- és Fejlesztési Csoportvezető - Osztályvezető Helyettes - Penny-Market Kft.FeladvaJúnius 30.ElőresorolvaJúlius 25. -
-
Eladó - Kistarcsa
- JYSK Kft. 3,7
- Kistarcsa
-
Cafeteria • Szakmai tréningek • Munkába járás támogatás • Egészségbiztosítás • Sport támogatás • Bónusz
- Teljes munkaidő • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Felelős vagy az üzletben történő értékesítésért: mosolyogva nyújtasz vásárlóinknak csúcskiszolgálást.
- Biztosítod a maximálisan tiszta és termékeinkkel jól feltöltött üzletképet.
feladva: Július 10. -
Termelési műszakvezető
- CJ Foods Hungary Kft.
- Dunavarsány
- Teljes munkaidő • Műszakos munkarend • Több műszak • Alkalmazotti jogviszony
-
3-5 év tapasztalat • Magyar anyanyelvi szint • 'B' kat. jogosítvány
Főbb feladatok- Biztosítja a termelési terv maradéktalan teljesülését
- Biztosítja, hogy a műszakban dolgozó gépkezelők hatékonyan, az előírások szerint végezzék feladataikat
- Szervezi a munkaidőt és koordinálja a dolgozók szünetrendjét, heti- és havi beosztásokat készít
feladva: Július 01.ElőresorolvaÁllás dátumaTermelési műszakvezető - CJ Foods Hungary Kft.FeladvaJúlius 1.ElőresorolvaJúlius 25. -
Grafikus dizájner
- C&C Laboratory Kft. 4,3
- Szigetszentmiklós
- Nettó 400e - 600e Ft havi bér
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony • Kisgyermekeseknek
-
Laptop • Monitor (1 db) • Mobiltelefon
-
3-5 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Saját márkáink grafikai támogatása
- Grafikák elkészítése különböző méretekben Key Visual alapján: különböző méretű bannerek, posztok és egyéb hirdetési felületek
- Termékcsomagolások, kiadványok nyomdai előkészítése
- Termékek látványtervének elkészítése
- Külsős nyomdai anyagok ellenőrzése
feladva: Július 01.ElőresorolvaÁllás dátumaGrafikus dizájner - C&C Laboratory Kft.FeladvaJúlius 1.ElőresorolvaJúlius 25. -
Képzési és fejlesztési specialista
- ROSSMANN Magyarország Kft
- Hibrid • Üllő
-
Munkába járás támogatás
-
Laptop
-
3-5 év tapasztalat • Angol középfok
Főbb feladatok- Szervezetfejlesztési folyamatok és HR projektek projektalapú koordinálása, valamint operatív megvalósítása.
- Belső fejlesztő programok, fókuszcsoportok és változástámogató folyamatok módszertani előkészítése, szervezése és nyomon követése.
feladva: Július 02.ElőresorolvaÁllás dátumaKépzési és fejlesztési specialista - ROSSMANN Magyarország KftFeladvaJúlius 2.ElőresorolvaJúlius 26. -
IT és Rendszeradminisztrátor
- SOL Hungary Kft. 3,7
- Dunaharaszti
-
Mobiltelefon • Egészségpénztár • Cafeteria
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
3-5 év tapasztalat • Angol középfok • 'B' kat. jogosítvány
-
DYNAMICS • ERP • WIFI • API • LAN • WAN • WINDOWS • BI • SQL • AZURE • TROUBLESHOOTING • HÁLÓZATI ISMERETEK • EXCEL • POWER BI
Főbb feladatok- A belső Business Central ERP, valamint a WMS és TMS rendszerek napi szintű felügyelete, karbantartása és adminisztrációja
- A különböző rendszerek közötti adatáramlás és integrációk összehangolása, optimalizálása és felügyelete
feladva: Július 02.ElőresorolvaÁllás dátumaIT és Rendszeradminisztrátor - SOL Hungary Kft.FeladvaJúlius 2.ElőresorolvaJúlius 26. -
-
Mobiltelefon • Cafeteria • Szakmai tréningek • Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Napi 8 óra • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Bejövő áru ellenőrzés
- Ellenőrzési terv alapján a termék legfontosabb paramétereinek méréssel történő ellenőrzése
- Bejövő áru könyvelése adatbázisban
- Ellenőrzési tervek készítése műszaki rajzok alapján
- Új termékek és dokumentációjuk bevizsgálása
- Zárolt raktár vezetése
feladva: Július 20.ElőresorolvaÁllás dátumaBejövő áru ellenőr - FLAP Competence Center Kft.FeladvaJúlius 20.ElőresorolvaJúlius 26. -
-
Logisztikai ügyintéző
- LAVET Kft.
- Kistarcsa
-
Cafeteria • Munkába járás támogatás • Egészségbiztosítás
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Angol középfok
Főbb feladatok- A vevői rendelések menedzselése a beérkezéstől a kiszállításig
- Folyamatos kapcsolattartás a partnereinkkel (nagyrészt külföldi), illetve a társosztályokkal
- Külföldi és belföldi fuvarok koordinálása, nyomon követése, kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, nyilvántartások naprakész vezetése
feladva: Július 02.ElőresorolvaÁllás dátumaLogisztikai ügyintéző - LAVET Kft.FeladvaJúlius 2.ElőresorolvaJúlius 26. -
Marketing és üzletfejleszt Projektmenedzser
- Tradevance Kft.
- Hibrid • Vác
- Br. 630e - 1,5M Ft havi bér
-
Mobiltelefon • Cafeteria • Céges üdülés, üdültetés • Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Napi 4 - 8 óra • Kötetlen munkarend • 06:00 - 17:00 között • Alkalmazotti jogviszony
-
Laptop • Workstation • Mobiltelefon
-
1-3 év tapasztalat • Angol alapfok
Főbb feladatok- Technológiák alapszintű elsajátítása, például szublimációs nyomtatás, fóliavágás és lézergravírozás.
- Gyártási folyamatok támogatása, részvétel a gyakorlati gyártásban és workshopokon.
feladva: Július 26.
Mentsd el szűrési feltételeidet későbbre!
-
Programok
-
Pest megye
-
Százhalombatta
-
+15 km