Szakmunka állások, munkák Pest megyében

363 db találat
  • Hentes munkatárs

    2220 Vecsés, Új Ecseri út
    szeletelés, csíkozás, kockázás munkautasításoknak megfelelően.
  • Csőszerelő

    Országosan bárhonnan végezhető
    főként nyomó-pvc rendszerek kiépítése gépészeti szerelés Villanyszerelési tapasztalatot előnyként értékeljük.Kezdés: azonnalMunkavégzés helye: országosan, Dunaharaszti központtal
  • CMM Gépkezelő- és Programozó

    2440 Százhalombatta, Iparos út 2.
    Gyártásközi- és végellenőrzések elvégzése CMM mérőgépen, előkészített programok alapján (Mitutoyo) Részvétel gyártásindításban, a termelés támogatása mérési eredményekkel, szerszámjavítást követő mérések
  • Elektromos karbantartó

    Dabas
    Termelő berendezések elektromos karbantartása Kisebb mechanikai karbantartások elvégzése Megelőző és javító karbantartási tevékenység elvégzése Üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása és feltárása Fejlesztési javaslatok összegyűjt.
  • Karbantartó munkatárs

    2120. Dunakeszi, Pálya utca 2.
    Épületvillamossági, gépészeti berendezések napi kezelése, ellenőrzése, üzemben tartása és eseti javítása, Üzemi területek, irodák műszaki napi üzemeltetési feladatainak ellátása, Karbantartások ütemezése, Tervezett, időszakos karbantartások lebonyo.
  • Festékelőkészítő

    Újhártyán
    Az alapszínek beállítása a próbamegbízás keretein belül Színelemzés a referenciaminta alapján Próbák lefolytatása Dokumentáció Gyártási problémák feldolgozása a színbeli eltérések tekintetében (adott esetben receptúramódosítással)
  • Fröccsöntő gépbeállító

    Újhartyán
    Műanyag fröccsöntőgépek üzemeltetése Műanyag fröccsöntőgépek gyártástechnológia szerinti beállítása Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben
  • Raktáros

    2234 Maglód, Jászberényi út 23.
    beérkező anyagok kijelölt helyre való mozgatása, beérkeztetése, átvétele minőségi átvétel után raktári helyre mozgatása és könyvelése a gyártás alapanyag igényléseinek összekészítése és az anyagkiadások könyvelése (SAP) gyártásból lejelentett készáru mozgatása a kijelölt helyről.
  • Hegesztőrobot és hegesztőgép szervizes

    NAGYTARCSA
    Cloos és márkafüggetlen hegesztőgépek karbantartása, javítása, validálása Cloos hegesztőrobot rendszerek telepítése, karbantartása, hibaelhárítások Elvégzett munkával kapcsolatos dokumentációk: munkalapok, jegyzőkö.
  • Gépkocsivezető

    Rugalmas munkavégzési hely
    Dunaharaszti, Alsónémedi indulással gépkocsi vezető kollégákat keresünk!-12t, tehergépjárműveinkre belföldi áruterítésre,nappalra.-18t tehergépjárműre belföldi és nemzetközi viszonylatra ADR igazolvánnyal.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    350 000 Forint
  • Értékesítő, eladó

    Biatorbágy
  • Karbantartó (gépész)

    2030 Érd, Emília utca 6.
    Feladatok: Hőközpontok üzemeltetése, szivattyúk-, hőmennyiségmérők cseréje; Távfűtési rendszerek telepítése, javítása, karbantartása; Mérőóra állások leolvasása; Fűtési rendszerekben a kisebb meghibá.