-
Kiemelt
Minőségellenőrzési asszisztens
- Fluart Innovative Vaccines Kft. 3,8
- Pilisborosjenő
-
Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Környezetmonitorozási és ellátórendszer (PW, WFI, préslevegő, vákuum, tiszta gőz) monitorozási feladatok elvégzése
- IPC vizsgálatok (szűrőintegritás mérés, gyorstesztek)
- Minősítésre kötelezett anyagok gyógyszerkönyvi azonosítása
- Dokumentációk vezetése
feladva: Október 09.ElőresorolvaÁllás dátumaMinőségellenőrzési asszisztens - Fluart Innovative Vaccines Kft.FeladvaOktóber 9.ElőresorolvaOktóber 15. -
- AutoMall Kft.
- Budapest XVIII.kerület
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Pályakezdő/friss diplomás • Angol felsőfok • 'B' kat. jogosítvány
Főbb feladatok- Ügyfelekkel való kapcsolattartás személyesen (főleg angolul)
- Igények és foglalások kezelése, koordinálása
- Adminisztratív feladatok ellátása
- Napi operáció támogatása
- Magabiztos, aktív angol nyelvtudással rendelkezel (elengedhetetlen)
- Pályakezdő vagy, vagy maximum 1-2 év tapasztalattal rendelkezel
feladva: Október 12.ElőresorolvaÁllás dátumaÜgyfélkapcsolati Koordinátor - angol nyelvtudással - AutoMall Kft.FeladvaOktóber 12.ElőresorolvaOktóber 18. -
Új
Raktárvezető
- R1 Gastro Hungary Kft.
- Vecsés
-
Céges autó • Mobiltelefon • Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
3-5 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás • 'B' kat. jogosítvány
Főbb feladatok- Raktár működésének operatív irányítása
- Készletgazdálkodás optimalizálása
- Leltár folyamatok koordinálása
- Raktári dolgozók munkájának szervezése és ellenőrzése
- Szállítmányok fogadása és kiadása
- Biztonsági előírások betartatása a raktárban
- Hatékony raktári folyamatok kialakítása és fejlesztése
feladva: Tegnap 14:02 -
- Profession Services
- Budapest
-
Céges autó • Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Céges autó
-
3-5 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás • 'B' kat. jogosítvány
Főbb feladatok- Építőipari gépek javítása és karbantartása
- Hibák diagnosztizálása és elhárítása
- Önálló munkavégzés műhelyben és esetenként terepen
- alkatrészek cseréje, önálló munkavégzés műhelyben és terepen,
- műszaki dokumentáció vezetése
feladva: Tegnap 13:53 -
Kerülj előnybe! Szerezz rejtett infókat a Prémiummal!
Megnézem -
- LIFE DRINK Kft.
- Budapest
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Tablet • Céges autó
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás • 'B' kat. jogosítvány
Főbb feladatok- A cég által forgalmazott termékek értékesítése.
- Friss szerviz.
- A cég területi képviselete, elsődleges tárgyalások lebonyolítása.
- Termék direkt értékesítés
- Partnerek túra szerinti látogatása
- Új partnerek felkutatása
- Új partnerek rögzítése
- Online regisztráció elvégzése
feladva: Tegnap 13:51 -
Új
Diszpécser
- Rudi Transport Kft
- Baranya megye
- Teljes munkaidő • Napi 8 óra • Műszakos munkarend • 2 műszak • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Belföldi FTL (komplett rakományos) és LTL (részrakományos) szállítások operatív felügyelete és folyamatos nyomon követése.
- A gépkocsivezetők napi munkavégzésének koordinálása, folyamatos kapcsolattartás és operatív támogatás biztosítása.
feladva: Tegnap 13:48 -
- Rudi Transport Kft
- Biatorbágy
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Napi kiszállítás ellenőrzése, nyomon követése
- Szállítólevelek naprakész feldolgozása, adminisztrációja
- Ügyviteli rendszerek kezelés
- Göngyöleg mozgások rögzítése
- Napi kapcsolattartás, folyamatos egyeztetés a gépjárművezetőkkel, partnerekkel, megbízókkal
- Napi jelentések készítése
feladva: Tegnap 13:47 -
- Profession Services
- Budapest
-
Céges autó • Egészségbiztosítás
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás • 'B' kat. jogosítvány
Főbb feladatok- Épületgépészeti acél csővezetékek és csőidomok hegesztése
- Fűtési, hűtési, technológiai és egyéb gépészeti csővezeték-rendszerek szerelése, hegesztése
- Tartószerkezetek és egyéb acélszerkezeti elemek hegesztése
- Munkavégzés műszaki rajzok, tervdokumentációk és technológiai utasítások alapján
feladva: Tegnap 13:43 -
ÚjTipp
Futár/Csomagkihordó
- A-K Trans Kft.
- Céhmester u. 3 - Pomáz
- Nettó 300e - 500e Ft havi bér
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás • 'B' kat. jogosítvány
Főbb feladatokCsapatbővítés céljából új kollégákat keresünk két depónkba, KIS CSOMAG SZÁLLÍTÁSRA, VALAMINT ÉJSZAKAI CSOMAGAUTOMATA TÖLTÉSRE. A csomagok kézbesítése és felvétele Budapest 3. kerületében és a 2.kerületében történik, az automaták is ezekben a kerületekben találhatóak. Az egyik depónk telephelye...
feladva: Tegnap 13:29 -
- JYSK Kft. 3,6
- Veresegyház
-
Egészségbiztosítás
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Magyar középfok
Főbb feladatokKészen állsz arra, hogy az üzletvezető mellett motiváld és fejleszd az üzlet csapatát? És, hogy gondoskodj arról, hogy csapatod a legjobb értékesítési hozzáállással rendelkezzen, és a legjobb vásárlói élményt nyújtsa vásárlóinknak? A fő feladatod a heti kampányok, az értékesítési hozzáállás...
feladva: Tegnap 13:11 -
- Jaswely Europe Kft
- Szigetszentmiklós
- Nettó 500e Ft havi bér
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Ruhadarabok alapos minőségellenőrzése a gyártás minden szakaszában
- A márkára vonatkozó minőségi és műszaki előírások betartásának ellenőrzése
- Hibák azonosítása és jelentése, együttműködés a technológussal és a varrónőkkel a problémák megoldásában
feladva: Tegnap 13:01 -
- JUSEC Kft. 4,0
- Pest megye
-
Céges autó • Mobiltelefon
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
5-10 év tapasztalat • Angol alapfok • Német alapfok • 'B' kat. jogosítvány
A cég kiváló kapcsolattartó
Főbb feladatok- Őrzött ipari objektumokban vagyonvédelmi szolgálat koordinálása, ellenőrzése,
- A területhez tartozó vagyonőri projektek koordinálása,
- Új munkatársak betanításának megszervezése,
- Kapcsolattartás a megbízókkal és a helyszíni kapcsolattartókkal,
feladva: Tegnap 12:49 -
- AVL
- Érd
-
Egészségbiztosítás • Élet- és balesetbiztosítás
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
3-5 év tapasztalat • Angol felsőfok
Főbb feladatok- Post routine and recurring journal entries
- Support month-end, quarter-end and year-end closing activities
- Prepare balance sheet reconciliations and resolve outstanding items
- Handle intercompany postings and support intercompany reconciliations
feladva: Tegnap 12:31 -
- GLS General Logistics Systems Hungary Kft.
- Alsónémedi
-
Cafeteria • Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Fő feladatod a szortírozó üzembe beérkező csomagok pakolása, irányítása lesz, futószalag mellett.
- Munkavégzés helye: AlsónémediMunkarend: 16:30-01.30 (1 óra munkaközi szünettel)
feladva: Tegnap 12:19 -
- KFC
- Budaörs
- Br. 458e Ft havi bér
-
Pályakezdő/friss diplomás • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Pénztárgép kezelése
- Konyhai feladatok (ételek előkészítése, elkészítése, részfeladatok elvégzése)
- KFC vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása
- KFC mindig friss és minőségi termékeinek garantálása
feladva: Tegnap 12:05 -
- KFC
- Budaörs
- Br. 458e Ft havi bér
-
Pályakezdő/friss diplomás • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Pénztárgép kezelése
- Konyhai feladatok (ételek előkészítése, elkészítése, részfeladatok elvégzése)
- KFC vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása
- KFC mindig friss és minőségi termékeinek garantálása
feladva: Tegnap 12:05 -
- KFC
- Budaörs
- Br. 458e Ft havi bér
-
Pályakezdő/friss diplomás • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Pénztárgép kezelése
- Konyhai feladatok (ételek előkészítése, elkészítése, részfeladatok elvégzése)
- KFC vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása
- KFC mindig friss és minőségi termékeinek garantálása
feladva: Tegnap 12:04 -
- Auchan - MH Magyarország Kft.
- Budaörs
-
Cafeteria • Szakmai tréningek • Munkába járás támogatás • Sport támogatás • Élet- és balesetbiztosítás
- Részmunkaidő • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Számítunk Rád abban, hogy biztosítod a pénztársoron a dinamikus és gördülékeny áthaladást
- Magabiztosan és pontosan kezeled a pénztárgépet
- Aktívan népszerűsíted és élteted a bizalomkártya programunkat
feladva: Tegnap 12:04 -
-
Cafeteria • Szakmai tréningek • Munkába járás támogatás • Sport támogatás • Élet- és balesetbiztosítás
- Részmunkaidő • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Számítunk Rád abban, hogy biztosítod a pénztársoron a dinamikus és gördülékeny áthaladást
- Magabiztosan és pontosan kezeled a pénztárgépet
- Aktívan népszerűsíted és élteted a bizalomkártya programunkat
feladva: Tegnap 12:04 -
-
- Auchan - MH Magyarország Kft.
- Dunakeszi
-
Cafeteria • Munkába járás támogatás • Sport támogatás • Élet- és balesetbiztosítás
- Teljes munkaidő • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Számítunk Rád abban, hogy a vásárlókat udvariasan fogadod, szakszerűen kiszolgálod, és pontos tájékoztatást nyújtasz számukra
- A termékeket rendezetten, igényesen és átlátható módon helyezed ki az eladótérbe
feladva: Tegnap 12:04 -
- Skuba Hungária Kft. 3,5
- Dunaharaszti
-
Cafeteria • Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Alkalmazotti jogviszony
-
Laptop • Mobiltelefon • Céges autó
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- A céges működés szabályainak betartása
- Bejövő ügyfelek udvarias kiszolgálása
- Az áruk állag és értékmegőrzése
- Kimenő áruk összekészítése
- Beérkező áruk átvétele, elrakása
- Raktári terület tisztántartása
feladva: Tegnap 12:02 -
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Elmagyarázod a vásárlóknak, hogyan juthatnak hozzá álmaik hűtőjéhez hitelre – de úgy, hogy ne rémálom legyen belőle.
- Összerakod a papírokat (oké, most már inkább online dolgok ezek), beküldöd a banknak, és kész.
feladva: Tegnap 11:10 -
Mentsd el szűrési feltételeidet későbbre!
-
Pest megye
-
Őrbottyán
-
+15 km