Állások, munkák és állásajánlatok

5 db találat
  • Fényező szakmunkás

    1164 Budapest
    Kerékpárvázak fényezésre való előkészítése Por és vizes bázisú festéstechnológia szórópisztollyal történő felhordása Munkaterület, gépek, berendezések tisztántartása Esetlegesen felmerülő hibák javítása (spot-repair)
  • Étrendkiegészítő-gyártó munkatárs

    1165 Budapest, Baross Gábor utca 40.
    étrendkiegészítők, vitaminok kézi-, és/vagy gépi kapszulázása, porok kiszerelése, folyadékok töltése alapanyagok összekeverése az ehhez szükséges anyagmozgatás szükséges pontos dokumentáció kézi és/vagy számítógépes végrehajtása, nyilvántartás munkaterület és munkakörnyezet rendb...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    190 000 Ft
  • Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő

    1162 Budapest
    Feladatok: lakások és társasházak üzemeltetése , szervizelése valamint hibák felderítése és meghatározása nyomó és lefolyó vezetékek karbantartása javítása, cseréje dugulás elhárítás szerelvények cseréje Elvárásaink: jó helyzetfelismerés és problémamegoldó készség önálló munka...