Értékesítés támogatás állások, munkák Vas megyében

6 db találat Szűrés
  • Demand Planning Analyst

    Országosan bárhonnan végezhető
    Assist in developing demand plan to achieve company goals Maintain demand planning systems and reports to improve forecast accuracy Gather and analyse relevant information (e.g. category performance and trend, business drivers) Use statistical data and tools to perform applicable...
    Legyen az első 5 jelentkező között!
    szeptember 21.
  • Ha szereted a forgácsoló szakmát, de nagyobb szabadságra vágysz, Ha nem csak egy műhely szagát szeretnéd szagolni, Ha a megszerzett szakmai tapasztalatodat szélesebb körben szeretnéd kamatoztatni, Ha nyitott, problémamegoldó személyiség vagy!
  • Feladataid: 6-8 fős sikeres értékesítői csapat felépítése Új értékesítők indítása és pályára állítása Szakmai és emberi erőforrás menedzsment Motiváló tréningek tartása az értékesítőidnek Statisztikák vezetése, amelyek Neked segítenek a vezetésben Csapatod motiválása, összetartás...
    szeptember 14.
  • Vállalati igény kutatás német nyelvterületre Otthonról végezhető telefonos munka – NEM TELESALES! Feladat: Épített céges listából kell egy adott szakterület vezetőjét felkutatni cégen belül és feltenni neki 4-5 kérdést, majd a válaszokat adminisztrálni. Munka jellege: napi...
    szeptember 13.
Állásajánlatok Vas megyében
Pályázataim
Mentett állások
Állásértesítőim