-
Gyártás előkészítő
- Műszer Automatika Kft. 3,6
- Celldömölk
-
Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Mobiltelefon
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Gyártási rajzok és műszaki leírások értelmezése,
- a tervek gyárthatóságának ellenőrzése, optimalizálási javaslatok kidolgozása,
- lézervágó gépek programozása CNC/CAM rendszerek használatával,
- anyagkihasználás optimalizálása
- gyártási folyamatok előkészítése és a gyártási ütemezés támogatása,
feladva: Szeptember 24.ElőresorolvaÁllás dátumaGyártás előkészítő - Műszer Automatika Kft.FeladvaSzeptember 24.ElőresorolvaTegnap -
-
Cafeteria
- Teljes munkaidő • Műszakos munkarend • Több műszak • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- CNC megmunkáló központok szerszámozása, beállítása és üzemeltetése program alapján
- Gyártócella vagy gépsor termelésre történő felkészítése
- A gyártási folyamat zavartalan működésének biztosítása
- Gyártási hibák felismerése és javítása
- A gépek működése során felmerülő hibák okainak feltárása és elhárítása
feladva: Október 06. -
-
Élhajlító gépkezelő
- Innomechanika Kft.
- Gyöngyös
- Br. 570e Ft havi bér
-
Cafeteria • Munkába járás támogatás • Mozgóbér • 465e - 930e Ft éves bónusz
- Teljes munkaidő • Műszakos munkarend • 3 műszak • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatokTrumpf CNC élhajlító gép önálló kezelése Munkadarabok pontos mérése, ellenőrzése mérőeszközökkel, rajz alapján Minden 5. héten van csak éjszakás műszak...
feladva: Szeptember 25.ElőresorolvaÁllás dátumaÉlhajlító gépkezelő - Innomechanika Kft.FeladvaSzeptember 25.ElőresorolvaOktóber 16. -
CNC forgácsoló (Győr)
- Work Force Kft.
- Magyarország,Győr-Moson-Sopron,Győr
-
Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Műszakos munkarend • 2 műszak • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Futómű alkatrészek és a gyártási eszközök
- CNC megmunkálása Kissorozatú,- közepes,- valamint nagy sorozatú gyártásban való munkavégzés munkatapasztalattól függően
- Típusváltások esetén szerszámok összerakása, felszerelése és beállítása
- Végellenőrzési mérések elvégzése
feladva: Október 06. -
Kerülj előnybe! Szerezz rejtett infókat a Prémiummal!
Megnézem -
Laboráns
- Hydro Extrusion Hungary Kft. 3,6
- Székesfehérvár
-
Cafeteria • Munkába járás támogatás • Élet- és balesetbiztosítás • Nyugdíjpénztár
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Mechanikai és roncsolásos anyagvizsgálati tevékenység végzése mintaátvételtől a bizonylatolásig
- CNC maró- és esztergagép kezelése
- Összetett munkavégzés kezelési és vizsgálati utasítások alapján
- Részvétel a vizsgálati módszerek kidolgozásában, fejlesztésében
feladva: Szeptember 29.ElőresorolvaÁllás dátumaLaboráns - Hydro Extrusion Hungary Kft.FeladvaSzeptember 29.ElőresorolvaOktóber 17. -
- Bock Hungária Kft.
- Bock Hungary Ltd. - Noszlop
-
Cafeteria
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • 08:30 - 15:30 között • Alkalmazotti jogviszony
-
Laptop • Monitor (1 db) • Mobiltelefon • Céges autó
-
3-5 év tapasztalat • Angol középfok • Német felsőfok • 'B' kat. jogosítvány
Főbb feladatokIHRE AUFGABEN: ▸ Fachliche und disziplinarische Führung der Bereiche Aluminiumverarbeitung, CNC, Montage Baugruppen, Polsterei, Stuhlbau und Schäumen sowie Führung und Weiterentwicklung der zugeordneten Führungskräfte und Teams ▸ Verantwortung für Prozessentwicklung (PZE), Automatisierung und...
feladva: Tegnap 20:22 -
-
Cafeteria • Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Műszakos munkarend • Több műszak • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Kissorozatú alkatrészek gyártása CNC megmunkáló gépeken
- Készülékre szerelés és gépbeállítás
- Munkadarabok ellenőrzése kézi mérőeszközök használatával
- Programkorrekciók elvégzése Fanuc vezérlésen
- Szerszámok karbantartása, lapkacsere
- Elkészült alkatrészek sorjázása
feladva: Szeptember 21. -
-
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Csőlézergép programozása és a gyártási programok elkészítése
- 2D/3D műszaki rajzok, DXF/DWG fájlok feldolgozása
- Csőlézeres alkatrészek gyártási programjainak optimalizálása
- Anyagkihasználás és gyártási idő optimalizálása
- Technológiai paraméterek beállítása és szükség szerinti módosítása
feladva: Szeptember 24.ElőresorolvaÁllás dátumaCSŐLÉZER-PROGRAMOZÓ (AG) - Tech People Hungary Kft.FeladvaSzeptember 24.ElőresorolvaTegnap -
-
Cafeteria • Szakmai tréningek • Munkába járás támogatás • Sport támogatás
- Teljes munkaidő • Műszakos munkarend • Több műszak • Szakmai gyakorlat • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Berendezések villamos hibáinak elhárítása, termelő berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
- Javítási és karbantartási tevékenységek elvégzése villamos rajz, gépkönyv használat, műszer használat segítségével
- TMK/TPM feladatok elvégzése
feladva: Szeptember 25.ElőresorolvaÁllás dátumaVillamos karbantartó - OTTO FUCHS Hungary Kft.FeladvaSzeptember 25.ElőresorolvaMa -
-
Területi képviselő
- Power Tools Kft.
- Országos lefedettség
-
Céges autó • Szakmai tréningek
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Tablet • Laptop • Mobiltelefon • Céges autó
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás • 'B' kat. jogosítvány
Főbb feladatokFeladatod elsődleges célja cégünk eredményességének fokozása, piaci eredmények növelése. Területi képviselőként új ügyfeleket is fel kell kutatni és a már meglévőkkel kiépített kapcsolatot folyamatosan ápolni, fejleszteni úgy, hogy partnereink maximálisan elégedettek legyenek az általunk...
feladva: Október 12.ElőresorolvaÁllás dátumaTerületi képviselő - Power Tools Kft.FeladvaOktóber 12.ElőresorolvaTegnap -
CNC gépkezelő 2 műszakos munkarendbe
- Trenkwalder
- Székesfehérvár
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- CNC marógép önálló működtetése egyedi gyártásban
- A teljes megmunkálási folyamat önálló végzése, rajzok értelmezése, program esetleges módosítása, mérések elvégzése
feladva: Október 06. -
Forgácsoló
- Schaeffler Savaria Kft.
- Szombathely
-
Cafeteria
-
3-5 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Beállítja, paraméterezi és működteti a CNC gépeket a munkautasításoknak megfelelően az előírt mennyiségben és termelési időben.
- Meghatározza a megmunkálási sorrendet, vagy gyártási sorrendet, összeállítja és elkészíti az eszközöket és szerszámokat.
feladva: Október 05.ElőresorolvaÁllás dátumaForgácsoló - Schaeffler Savaria Kft.FeladvaOktóber 5.ElőresorolvaOktóber 17. -
-
Cafeteria • Szakmai tréningek • Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Laptop • Mobiltelefon
-
3-5 év tapasztalat • Angol középfok
Főbb feladatok- A gyártósoraink működéséhez kapcsolódó alkatrészek beszerzése a gyártási és karbantartási igényekhez igazodva.
- Jelenlegi alkatrész készlet optimalizálása, alternatív termékek felkutatása,
- Javaslattétel alkatrészek kiváltására.
- Új gyártók, beszállítók illetve alvállalkozók felkutatása.
feladva: Szeptember 23. -
-
Operátor (Debrecen)
- Halms Hungary Kft.
- Debrecen
-
Cafeteria • Szakmai tréningek • Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Műszakos munkarend • 3 műszak • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- CNC gépkiszolgálás;
- Csomagolás, pántolás, anyagmozgatás, komissiózás;
- Termékek vizuális ellenőrzése;
- Az elkészült darabok ellenőrzése;
- Gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztán tartása, az előírásoknak megfelelően.
feladva: Október 15. -
Forgácsoló szerszámtechnológus
- REDEL Kft.
- Budapest XX.kerület
-
Cafeteria • Céges üdülés, üdültetés • Szakmai tréningek • Nyelvtanulás támogatása • Munkába járás támogatás • Beiskolázási támogatás
- Teljes munkaidő • Műszakos munkarend • 2 műszak • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Egyedi forgácsoló szerszámok elkészítése rajzdokumentáció alapján
- CNC köszörűre (Walter) technológiák, köszörűs programok elkészítése, szerszámok legyártása
- Egyedi és standard forgácsolószerszámok élezése, javítása
- Alapvető raktározási folyamatok végrehajtása
feladva: Szeptember 21.ElőresorolvaÁllás dátumaForgácsoló szerszámtechnológus - REDEL Kft.FeladvaSzeptember 21.ElőresorolvaOktóber 15. -
CNC Esztergagép kezelő
- Trenkwalder
- Kecskemét
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
1-3 év tapasztalat • Észt középfok
Főbb feladatok- Forgácsolt alkatrészek gyártása.
- Gyártás előre megírt programok alapján (csak gépkezelés)
- Műszaki rajz alapján történő pontos munkavégzés.
- A kész darabok ellenőrzése, méretpontosság biztosítása.
feladva: Október 05. -
Shop eladó
- H-WEST Kft.
- Győr
- Br. 373e - 420e Ft havi bér
- Teljes munkaidő • Műszakos munkarend • 2 műszak • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatokGyőr Pápai úti OMV Töltőállomás éjjé-nappal nyitvatartó Spar Express üzletébe Shop eladó munkatársakat kererünk teljes munkaidőben! Feladatok: Shop termékek és üzemanyagok értékesítése, pénztárgép kezelése, áruátvétel és árufeltöltés. Friss szendvicsek és helyben sütött péksütemények készítése....
feladva: Október 13. -
-
Mobiltelefon • Szakmai tréningek • Munkába járás támogatás
- Teljes munkaidő • Napi 8 óra • Kötött munkarend • 08:00 - 16:30 között • Alkalmazotti jogviszony
-
Laptop • Mobiltelefon
-
1-3 év tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Részvétel új termékek gyártási folyamatainak kidolgozásában és felügyeletében
- Próbagyártások irányítása, levezetése
- Új termékeket érintő üzemi projektmunkában részvétel
- A szériagyártásban lévő termékek gyártási folyamatainak felülvizsgálata, a folyamatok optimalizálása
feladva: Október 12.ElőresorolvaÁllás dátumaForgácsoló technológus - ECSERI Kft.FeladvaOktóber 12.ElőresorolvaTegnap -
-
Lakatos (szállással)
- Global Workforce Solutions Kft.
- Magyarország,Pest,Biatorbágy
-
Szakmai tréningek • Lakhatási támogatás • Munkába járás támogatás • Egészségbiztosítás
- Teljes munkaidő • Műszakos munkarend • 2 műszak • Alkalmazotti jogviszony
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- fém alkatrészek, szerkezetek előkészítése, összeállítása
- lakatosipari munkák elvégzése műszaki rajz alapján
- CNC‑marási fázis utáni csiszolás
- hegesztésre előkészítés, darabok illesztése, pontos összeépítése
- gyártási utasítások és technológiai előírások betartása
- az elkészült munkák önellenőrzése
feladva: Szeptember 22.ElőresorolvaÁllás dátumaLakatos (szállással) - Global Workforce Solutions Kft.FeladvaSzeptember 22.ElőresorolvaOktóber 16. -
Gyártástervező
- Magyar Vagon Vasúti Kft.
- Magyarország,Jász-Nagykun-Szolnok,Szolnok,Kőrösi út 1-3
-
Mobiltelefon • Egészségpénztár • Szakmai tréningek • Munkába járás támogatás • Nyugdíjpénztár
- Teljes munkaidő • Kötött munkarend • Alkalmazotti jogviszony
-
Laptop • Mobiltelefon
-
Nem kell tapasztalat • Nem kell nyelvtudás
Főbb feladatok- Alkatrészgyártási technológiák kidolgozása, felülvizsgálata, a felszerszámozás irányítása. - Alkatrészgyártási technológiák ERP rendszerbe történő rögzítése, karbantartása. - Összetett tervdokumentációk rajzfeldolgozása, BOM készítése. - Gyártásfejlesztési, korszerűsítési elképzelések...
feladva: Október 05.ElőresorolvaÁllás dátumaGyártástervező - Magyar Vagon Vasúti Kft.FeladvaOktóber 5.ElőresorolvaOktóber 17.
-
Pap hell cnc javascript jquery